Євро-2020 перенесуть через коронавірус?

Євро-2020 перенесуть через коронавірус?

Чемпіонат Європи з футболу, який має пройти влітку 2020-го року, можуть перенести на 2021-й рік через китайський атиповий коронавірус.

Про це повідомляє французьке видання Lequipe.

Уточнюється, що 17 березня в УЄФА буде проведено відеоконференцію, на якій представники всіх 55 футбольних асоціацій Європи розв’яжуть питання перенесення Євро-2020 на 2021-й рік.

Таким чином в УЄФА мають намір відреагувати на пандемію китайського атипового коронавірусу.

Крім того, мова на відеоконференції піде також про скасування всіх європейських і національних змагань. УЄФА планує скасувати поточну Лігу чемпіонів і Лігу Європи.

Повідомляється, що ідея футбольних функціонерів полягає в тому, щоб дати європейським асоціаціям час   дограти єврокубки  після завершення пандемії, після чого часу для проведення Євро-2020 вже не залишиться.

Також під питанням і проведення матчів плей-офф Ліги націй, які мали відбутися наприкінці березня і визначити останніх чотирьох учасників чемпіонату Європи.

Джерело: Букви

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Мін’юст: Що варто знати про визнання людини недієздатною 17:27 Щосуботи YOGA просто неба у Шодуарівському парку 17:01 Команда Ліцею №16 міста Житомира — у трійці найкращих юних легкоатлетичних команд України! 16:41 Встигніть долучитися до Естонсько-Українського бізнес-форуму Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:21 У Житомирі готують запуск AgriTech Innovation Lab на базі міської теплиці 16:00 Відновили будівництво Північного обходу Житомира 15:39 Унікальну 3D-модель старовинного храму створили на Житомирщині: цифрова копія допоможе у реставрації святині. ВІДЕО play_circle_filled 15:21 Мистецькі та спортивні заходи на Михайлівській у червні 14:40 Загинула дитина: слідчі завершили розслідування смертельної ДТП на Звягельщині за участю нетверезого водія 14:39 Судитимуть власника житомирської теплопостачальної компанії, який виправдовував збройну агресію рф проти України 14:20 Тріумф хору «Gloria» на XXIV Міжнародному конкурсі Стасіса Шимкуса 14:00 Житомирські веслувальниці – серед призерів чемпіонату України з марафону 12:41 Незаконна порубка на Житомирщині: збитки перевищили 2,5 млн грн photo_camera 12:20 Посилений епіднагляд за холерою в Україні: що варто знати 12:00 Ветерани зможуть отримати до 3 млн гривень на розвиток бізнесу у сфері шкільного харчування: стартував конкурс «ВАРТО: РЕЦЕПТ ТУРБОТИ» 11:40 У Малинській громаді тривають роботи з гуманітарного розмінування photo_camera 11:19 У Житомирі вручили грошові сертифікати спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань та їхнім тренерам 11:00 За принципової позиції прокурорів за збут особливо небезпечної психотропної речовини жителя Бердичева засуджено до 6 років позбавлення волі 10:40 Житомир та французьке Бордо розпочинають співпрацю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up