Житомирські журналісти побували на енергоефективних об’єктах Вінниці

Житомирські журналісти побували на енергоефективних об’єктах Вінниці

Журналісти із Житомирської, Вінницької та Полтавської областей відвідали прес-конференцію у Вінницькій міській раді у рамках проекту Українського освітнього центру реформ «Шлях до енергоефективності. Успішні історії».

Під час конференції обговорювався план дій сталого енергетичного розвитку, проекти на підтримку енергоефективності та енергозбереження. Експерти з енергозбереження поділилися досвідом використання альтернативних і відновлювальних джерел енергії.

Після журналісти мали нагоду оглянути твердопаливну котельну. Будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової котельні завершилися в 2016 році  як частина проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Баженова», що реалізовувався в рамках «Проекту з енергоефективності м. Вінниці».

Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Баженова включила в себе переобладнання газової котельні, будівництво твердопаливної котельні, улаштування 49 шт. індивідуальних теплових пунктів та заміну теплових мереж загальною протяжністю 41 км. у двотрубному прокладанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів. Завдяки таким заходам вдалося значно зекономити природній газ – 5,2 млн. м3 та електричну енергію – 943 МВт. Помітно зменшилися  викиди СО2 – 9,9 тис. тонн.

Наступний крок реалізації «Проекту з енергоефективності м. Вінниця» - проект «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського-Київська». Реалізація даного проекту дозволить зменшити споживання природнього газу в рік на 3,4 млн. м3, електроенергії – 265 МВт, а викиди двоокису вуглецю зменшаться до 6,5 тис. тонн.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

18:03 Поцупив щонайменше 5 сумок та барсетку 17:40 Гарбуз – головний герой свята врожаю «Harvest fest» 17:21 У Житомирі завершився V Міжнародний фестиваль «Пісенний Спас» 17:02 Підпали в Олевській ОТГ: хто за ними стоїть? Від читача 18:24 Юліко: пташка української сцени 16:46 Найвищий розмір річної орендної плати зафіксовано в Овруцькому районі 16:22 У центрі міста є поклади нафти? Чи кока-коли? 16:04 7 пожеж сміття за добу. Всі - внаслідок необережного поводження з вогнем 15:40 Коростишівська ОТГ затвердила Стратегію розвитку до 2027 року 15:20 Фестиваль японської культури у Житомирі: як це було 15:01 Житомирські школярі вдруге виборюватимуть звання найсильніших в Україні 14:35 4 пожежі за добу. І всі у Черняхівському районі 14:20 Співак народився незрячим. Та батьки не змирилися з вироком, і сталося диво – син прозрів. 14:03 Оновлений стадіон «Спартак Арена» відкриється Кубком героїв АТО 13:40 Дублер Висоцького розкрив секрет великого артиста у Житомирі 13:20 Завтра через Житомир бігтимуть учасники ультрамарафону 13:02 Рибалки виявили мінометну міну 12:44 На Житомирщині зібрано більше 90% врожаю 12:19 З початку року затримано понад 1,5 тисячі (!) нетверезих водіїв 12:01 Найкрасивіші дівчатка і хлопчики живуть у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up