Житомирські журналісти побували на енергоефективних об’єктах Вінниці

Житомирські журналісти побували на енергоефективних об’єктах Вінниці

Журналісти із Житомирської, Вінницької та Полтавської областей відвідали прес-конференцію у Вінницькій міській раді у рамках проекту Українського освітнього центру реформ «Шлях до енергоефективності. Успішні історії».

Під час конференції обговорювався план дій сталого енергетичного розвитку, проекти на підтримку енергоефективності та енергозбереження. Експерти з енергозбереження поділилися досвідом використання альтернативних і відновлювальних джерел енергії.

Після журналісти мали нагоду оглянути твердопаливну котельну. Будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової котельні завершилися в 2016 році  як частина проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Баженова», що реалізовувався в рамках «Проекту з енергоефективності м. Вінниці».

Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Баженова включила в себе переобладнання газової котельні, будівництво твердопаливної котельні, улаштування 49 шт. індивідуальних теплових пунктів та заміну теплових мереж загальною протяжністю 41 км. у двотрубному прокладанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів. Завдяки таким заходам вдалося значно зекономити природній газ – 5,2 млн. м3 та електричну енергію – 943 МВт. Помітно зменшилися  викиди СО2 – 9,9 тис. тонн.

Наступний крок реалізації «Проекту з енергоефективності м. Вінниця» - проект «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського-Київська». Реалізація даного проекту дозволить зменшити споживання природнього газу в рік на 3,4 млн. м3, електроенергії – 265 МВт, а викиди двоокису вуглецю зменшаться до 6,5 тис. тонн.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up