Візьміть у добрі руки пухнастого друга: огляд оголошень станом на 26 серпня

Візьміть у добрі руки пухнастого друга: огляд оголошень станом на 26 серпня

Журналісти «20 хвилин» промоніторили сторінку волонтерів «Animal help ZT – Допомога тваринам м. Житомир» і зробили для вас добірку найбільш актуальних пропозицій, завдяки яким ви зможете стати власником домашнього улюбленця.

Нагадуємо, що ми лише допомагаємо волонтерам інформаційно. Додаткові питання – до авторів оголошень за вказаними номерами телефонів.

Муркотушка у добрі руки

«Грайлива муркотушка чекає на ніжні, люблячі ручки. Хто хоче в дім вірну подружку, яка вислухає і нікому не розкаже, вашу таємницю, телефонуйте 0960938401», – вказано у дописі.

Відео дня

Кицюні потрібна родина

«Киця 1 рік простерилізована, від кліщів, глистів оброблена. Дуже мила і добра. Тиха і спокійна. Хто візьме собі, буду скидати на харчування. Дуже шкода,знайшла на дорозі. Шукаю притулок для киці: 0962954873», – йдеться в оголошенні.

Кошеня в родину

«Житомир та вся Україна. Кошенятко в пошуках люблячої родини або перетримки. Вік 1 місяць, їсть паштети та привчаємо до сухого корму. Кошенятко ще зовсім маленьке, але дуже віддане та спокійне. Термінова потрібна родина або перетримка. Добре вживається з іншими тваринками. Котик дуже лагідний та ніжний. Зараз тільки вивчає світ, тому йому все цікаво. Дуже надіюся, що кошеняткові пощастить та знайдеться для нього родина або тимчасова перетримка. 0960384327 Аня (viber, telegram)», – пише авторка допису.

Дві дівчинки шукають дім

«Терміново! Шукають дім дві дівчинки. Оброблені. З вакцинацією та стерилізацією за віком допоможемо.  Наразі 3,5 місяців. Будуть великими. Ірина: +380637300149», – телефонуйте, якщо вам сподобалися ці красунечки і хочете подарувати їм дім.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up