Візьміть у добрі руки пухнастого друга: огляд оголошень станом на 17 вересня

Візьміть у добрі руки пухнастого друга: огляд оголошень станом на 17 вересня

Журналісти «20 хвилин» промоніторили сторінку волонтерів «Animal help ZT – Допомога тваринам м. Житомир» і зробили для вас добірку найбільш актуальних пропозицій, завдяки яким ви зможете стати власником домашнього улюбленця.

Нагадуємо, що ми лише допомагаємо волонтерам інформаційно. Додаткові питання – до авторів оголошень за вказаними номерами телефонів.

Кицюні потрібна домівка

«Пулини. Житомир! Терміново маленька кицюня шукає домівку!!! Вік 1.6 місяці, відразу пішла на лоточок , їсть поки вологий корм, паштетики і трохи натуралку ! Стерелізація по віку безкоштовна ! Дзвоніть: 0683522069», – пише авторка.

Відео дня

Врятуйте кицю!

«Житомир. Це дитя шукає терміново нового чи старого власника!!! Врятуйте її: вона абсолютно не адаптована для вулиці. Навколо автівки...Заберіть її від смерті... 0664449760», – телефонуйте, якщо ви – власник киці або ж хочете ним стати.

Двоє котиків шукають дім

«Пулини. Житомир! Терміново шукають дім два котики, вік 3 місяці, від паразитів оброблені , вакциновані, лоток на 5, їдять і корм, і натуралку !!! Їм терміново потрібен дім, на даний час живуть ось в такій клітці вже більше місяця, а це для кошенят не життя!!!! В Житомир привезу, дзвоніть: 0683522069», – йдеться у дописі.

Кому муркотушку?

«Житомир. Шукає дім красуня – лагідна і ніжна муркотуха. Вік 3 місяці. Оброблена від паразитів. Лоточок знає суперово. Вакцинована. Дуже соціальна. Писати на вайбер: 0979340127», – зазначила авторка посту.

Коментарі

keyboard_arrow_up