Візьміть у добрі руки пухнастого друга: огляд оголошень станом на 10 вересня

Візьміть у добрі руки пухнастого друга: огляд оголошень станом на 10 вересня

Журналісти «20 хвилин» промоніторили сторінку волонтерів «Animal help ZT – Допомога тваринам м. Житомир» і зробили для вас добірку найбільш актуальних пропозицій, завдяки яким ви зможете стати власником домашнього улюбленця.

Нагадуємо, що ми лише допомагаємо волонтерам інформаційно. Додаткові питання – до авторів оголошень за вказаними номерами телефонів.

Допоможіть Ельзі знайти родину

«м. Житомир або Житомирська область. Ельза шукає дім, люблячих та турботливих господарів.

Відео дня

Придивіться до цієї чудової, доброї та прекрасної собаки, яка стовідсотково заслуговує бути домашньою улюбленицею та у відповідь дарувати любов та відданість своїм людям.

Ельза буде чудовим другом для своєї сім’ї та має хороший характер, вона дуже людиноорієнтована, свою територію знає та від сторонніх охоронятиме.

Для людей, які люблять тварин, ставляться до них із повагою та дійсно хочуть подарувати дім. З нормальним здоровим харчуванням та ветеринарним доглядом. Допускається варіант утримання у вольєрі із хорошим вигулом та достатньою кількістю уваги.

Ельза стерилізована, має ветеринарний паспорт, всі необхідні щеплення, регулярно проходить обробку від паразитів.

Два роки тому Ельза потрапила під авто та перенесла складну операцію через переломи на обох задніх лапах, наразі чудово себе почуває, функціональність лапок повністю відновлена, вона бігає, стрибає та радіє, як і всі собачки. Можливо, з віком, потребуватиме підтримуючих добавок до харчування для кісток та суглобів.

Не на цеп, не на підприємство.

Поширте, будь ласка, цей допис, можливо серед ваших друзів є ті, хто подарує дім Ельзі.

Якщо ви хочете взяти Ельзу в сім’ю, пишіть в особисті, або вайбер +38 093 575 53 5, Тетяна», – йдеться в оголошенні.

Кошенятам потрібні господарі

«Шукаю кошенятам люблячу і турботливу родину. Малята стануть вашими домашніми улюбленцями, які будуть зігрівати і тішити Вас в цей не простий час!

Мають 2,5 місяці, лоточок на відмінно, їдять натуральну їжу.

Р.S Кошенята-знайди врятовані і вигодувані без мами-кішки. Залишити всіх в себе не можу. Телефонуйте: 0730361271», – зазначає авторка посту.

Маркіза шукає люблячу родину

«Кішка Маркіза, вік до двох років, стерилізована, оброблена, проглистована, контактна, лоток знає на відмінно. Кішка в пошуках своєї люблячої родини. Телефонуйте: 097 423 3664», – пише авторка допису.

Пухнастику потрібна сім`я

Житомир та область. Неймовірний смугастий красунчик починає шукати сім'ю! Відповідальну: яка не зрадить і не відмовиться. Грайливий муркотун, ніжний і який дуже чекає свою людину. Хлопчик, лоточок на відмінно, 4–4,5 міс., глистогінне отримав, оброблений від усіх паразитів, чистенький, покупаний. Віддаємо лише відповідальним людям, так як він натерпівся сповна. Якщо ви готові прихистити малого, пишіть у вайбер:097 230 37 28», – сказано в оголошенні.

Коментарі

keyboard_arrow_up