Введення воєнного стану в окремих областях України не вплине на вибори в ОТГ на Житомирщини

Введення воєнного стану в окремих областях України не вплине на вибори в ОТГ на Житомирщини

На цьому наголосив голова обласної ради Володимир Ширма, - повідомляє прес-служба облради.

Попри те, що у 10-х областях України запроваджено воєнний стан, вибори у новостворених об’єднаних територіальних громадах Житомирщині переноситься не будуть.

Він зазначив, що у неділю, 23 грудня, відбудуться вибори у шести ОТГ Житомирщини.

«Вибори в новостворених громадах Житомирщини пройдуть вчасно, згідно із Законом «Про місцеві вибори», у той день, коли призначила Центральна виборча комісія. Наразі головне завдання – забезпечити належну підготовку та проведення виборів, відповідно до вимог чинного законодавства», - сказав Володимир Ширма.

Нагадаємо, що у Житомирській області вибори відбудуться у 6 новостворених ОТГ. Зокрема, у Вільшанської сільської ОТГ Чуднівського району, Вчорайшенській сільській ОТГ Ружинського району,  Гришковецькій селищній, Райгородоцькій сільській та Швайківській сільській громадах Бердичівського району, Чуднівській міській ОТГ.

 

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі (1)
  • Искра

    Вся країна в заручниках у кодли кривавого Потроха, який тремтить від страху перед втратою влади.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up