VoxUkraine визначив найбільш корисних для реформ депутатів за підсумками 7 сесії Верховної Ради

Аналітична платформа VoxUkraine презентувала оновлений Індекс підтримки реформ (ІПР) за результатами сьомої сесії Верховної Ради.

VoxUkraine визначив найбільш корисних для реформ депутатів за підсумками 7 сесії Верховної Ради

Лідер минулого Індексу підтримки рефеорм за підсумками перших шести сесії, Іван Спориш, тепер розділяє перше-друге місце з Миколою Величковичем (Народний фронт). Обидва депутати мають однаковий Індекс підтримки реформ за сім сесій - 95%. №3 у минулому рейтингу - Олександр Кодола (НФ) опустився на дві позиції, що дозволило Ігорю Васюнику й Олені Бойко (НФ) піднятись на одне місце вище.

 

ТОП-10 рейтингу найкорисніших депутатів вибули Владислав Сердюков (БПП) та Ігор Гузь (НФ). Замість них до першої десятки увійшли Олексій Порошенко (БПП) та спікер Андрій Парубій.

ТОП-10 Індексу підтримки реформ:

#1 — Іван Спориш
#2 — Микола Величкович
#3 — Ігор Васюник
#4 — Олена Бойко
#5 — Олександр Кодола
#6 — Ігор Артюшенко
#7 — Володимир Мельниченко
#8 — Сергій Мельник
#9 — Олексій Порошенко
#10 — Андрій Парубій

Індекс підтримки реформ дозволяє показати, наскільки максимально можливий внесок зробив народний обранець в ухвалення законів, які з’явилися в індексі iMoRe. Іншими словами, Індекс підтримки реформ показує, скільки балів з максимально можливих набрав кожний депутат, голосуючи за 256 реформаторських законів, які були ухвалені Радою VIII скликання протягом перших семи сесій. Ці закони відбирали й оцінювали понад 40 незалежних експертів. Більш детальну методологію читайте на сторінці проекту у розділі «Як читати рейтинг».
 
Якщо маєте питання до Індексу чи бажаєте взяти коментар, звертайтесь за адресою y.mincheva@voxukraine.org або телефоном 063 726 02 74.

Команда VoxUkraine

 

 

Новини за темою
Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up