В Малині представники "Батьківщини" втручаються в роботу ТВК? ВІДЕО

В Малині представники "Батьківщини" втручаються в роботу ТВК? ВІДЕО

Голова Малинської міської ТВК прокоментувала втручання секретаря міського голови Малина Ніни Ющенко щодо “нарізки” ТВК виборчих округів.

На думку більшості членів комісії, поділ округів, що запропонували представники партії «Батьківщина», є не справедливим. Склалося враження, що знову місто хоче обділити села у розвитку, на чужій біді створити собі благополуччя. Прикладом сьогодні є виборчий кодекс, згідно з яким в новоствореній Малинській громаді буде представлено 34 депутатів, з яких Малин матиме 20, а район буде представлено 14 депутатами.

Згідно з баченням запропонованого представниками «Батьківщини», а саме приєднання сільрад до виборчих округів в Малині, призведе до того, що в міській раді район буде представленим декількома депутатами, які нічого не будуть вирішують, і відповідно тому весь фінансовий ресурс залишатиметься в Малині.

На думку секретаря Малинського міського голови, ТВК «неправильно» розділило територію майбутньої Малинської ОТГ на виборчі округи.

Варто нагадати, що вище згаданапосадова особа разом зі своїм керівником суміщає посаду в ММПО ВО "Батьківщина".

В результаті – виборці з сіл потраплять в одні округи з виборцями Малина, і, відповідно, мають набагато менше шансів отримати представництво в раді об’єднаної громади.

Очевидно, що мер зі своєю командою хоче залишити мешканців сіл навколо міста Малин напризволяще….

Позиція нинішнього «очільника» міста не дивна, у нього, як і його поплічників, наразі єдина мета – всіма способами залишитись біля владного керма. Дивує «незалежна» позиція деяких місцевих «активістів», які своєю присутністю на засіданні, намагались здійснювати тиск на членів територіальної виборчої комісії. Так, зокрема, на засідання був присутній Валентин Сербін - представник ГО «Закон і контроль» більш відомий, як місцевий очільник ГО «АвтоЄвроСила» та за сумісництвом людина керівника Малинського осередку партії "Батьківщина". Під час засідання комісії, він не одноразово проводив консультації з членами ТВК від партії ВО «Батьківщина».

Склалося враження, що Валентин був присутній лише з однією метою: протягнути рішення, яке б влаштувало його патрона – Олексія Шостака. Однак, більшістю голосів членів комісії - 11 за, проти 4, було прийнято рішення, яке дає шанс мешканцям сіл району отримати свого представника в раді ОТГ.

Разом з тим, звертаємося до всіх незалежних журналістів допомогти відстояти інтереси жителів сіл Малинщини, а до політичних партій, зробити відповідні заяви про тиск на членів ТВК.

 

Джерело: Малин Інформ

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up