Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю

Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю

Кабінет міністрів вирішив припинити авіасполучення між Україною та Білоруссю з 26 травня.

 

Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram

"З 00 год. 00 хв 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю. Щойно на позачерговому засіданні Уряд доручив Мінінфраструктури, Державіаслужбі та ДП "Украерорух" вжити для цього необхідних заходів.

Крім того, українським авіакомпаніям та літакам заборонятиметься виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь".

Державна прикордонна служба також отримала доручення припинити оформлення пасажирів, які прямують із Білорусі або в Білорусь у митних пунктах аеропортів.

Шмигаль наголосив: "Ситуація з примусовою посадкою літака компанії Ryanair у Мінську є порушенням Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Рішення нашого уряду спрямоване на забезпечення безпеки польотів і пасажирів".

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:22 Житомирський обласний центр крові має потребу у донорах усіх груп крові 14:00 Усього за ніч працівники водоканалу завершили монтаж нового каналізаційного колектора photo_camera 12:40 Довідку про наявність або відсутність приватизованого житла тепер можна замовити онлайн 12:20 Розпочато набір кандидатур на вступ до Клубу Амбасадорів Житомирщини Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 12:00 Пожежі в екосистемах знищили 2 господарчі споруди photo_camera 11:39 У Житомирі триває комплексне прибирання міста після зимового періоду photo_camera 11:19 Власнику теплопостачальної компанії повідомлено про підозру у виправдовуванні збройної агресії рф проти України 11:00 День лялькаря з прем’єрою: у Житомирі покажуть рок-мюзикл «Кошеня Шм’як» photo_camera 10:41 «Весняна соціальна допомога» коштувала житомирянці 20 тис. грн 10:22 У Житомирі ремонтують аварійні ділянки доріг photo_camera 10:00 В Андрушівці під час пожежі в гаражі загинула жінка photo_camera 09:41 154 ворожих БпЛА ліквідували сили ППО протягом ночі 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 17.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 17 березня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:55 Уряд ухвалив рішення розширити програму «Енергопідтримка ФОП» та продовжити термін подання заяв 17:29 На автодорозі Київ — Чоп за перевищення швидкості зупинили BMW: водій був нетверезий 17:01 Розпочато прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України імені Пилипа Орлика 16:39 У Житомирі підписали другий тристоронній договір про наставництво 16:20 Аграрії Житомирщини розпочали проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up