У Бердичеві сьогодні розглянуть скандальний позов Анжеліки Лабунської проти газети "Бердичівський погляд"

У Бердичеві сьогодні розглянуть скандальний позов Анжеліки Лабунської проти газети "Бердичівський погляд"

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка Лабунська?

Про це повідомило Інтернет-видання "Бердичівський погляд".

"На розгляді у Бердичівському міськрайонному суді знаходиться цивільна справа за позовом Лабунської Анжеліки Вікторівни про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди.

Підставою для позовних вимог стала публікація на офіційному сайті «Бердичівського погляду» статті під назвою: «Послевкусие выборов-2015 или «ХОД КОНЕМ» по-бердичевски», автором якої є пенсіонер Валентин Ганоль.

З видання та від автора, колишня очільниця обласної ради й мільйонерка, вимагає 100 тис. грн. моральної шкоди, яку, начебто, завдала їй вищезазначена публікація.

Зауважимо, згідно з цьогорічної декларації, оприлюдненої на сайті НАЗК,  Анжеліка Лабунська та її чоловік Віктор Барсук задекларували більше 62 млн. грн. доходів. Окрім того, численні транспортні засоби, об’єкти нерухомості, цінні папери та  ювелірні вироби. Тож чого вартують  для Анжеліки Лабунської 50 тисяч, про які бердичівському пенсіонеру доводиться лише мріяти.

Чергове судове засідання, у справі пані Лабунської проти «Бердичівського погляду» та Валентина Ганоля,  відбудеться 25 травня. Закликаємо громадськість міста та колег-журналістів стежити за його перебігом. Адже сьогодні публікація у нашому виданні не сподобалась впливовому політику-мільйонеру. Завтра на нашому місці може опинитися будь-хто. Ми живемо у вільній державі, де свобода слова гарантована Конституцією України. Тож не дозволяймо нікому порушувати наші права. Будемо вдячні кожному за підтримку. Початок засідання о 14.15".

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up