У 64-му виборчому окрузі перерахують голоси

У 64-му виборчому окрузі перерахують голоси

На цих виборах є кілька проблемних округів, де через підозри у фальсифікаціях вирішили перерахувати голоси.

Про це інформує ВВС-Україна.

У неділю стало відомо, що Житомирський окружний адмінсуд дозволив перерахувати голоси на усіх виборчих дільницях 64-го округу. Конкурентами там є самовисуванець Володимир Арешонков, представник «Слуги народу» В’ячеслав Сігачов та самовисуванець Сергій Пашинський.

За даними ЦВК, на 64-му окрузі переміг самовисуванець Володимир Арешонков, у нього 27,63% голосів. За ним з мінімальним відривом іде представник «Слуги народу» В’ячеслав Сігачов, який набрав 26,63% голосів. Тобто різниця у результатах сягає 1%. В ході підрахунку голосів пан Сігачов заявив про суттєві порушення. «За підрахунками по тих протоколах, які зібрали наші волонтери на виборчих дільницях, я випереджаю колишнього депутата від Блоку Петра Порошенка Володимира Арешонкова на півтисячі голосів», – заявив кандидат.

Проте, за його словами, вночі в окружну виборчу комісію почали потрапляти зовсім інші протоколи та розпочались спроби блокування роботи ОВК. «Тому в Коростень навіть прилетів гелікоптер зі спецпідрозділом «Тор» для безпеки роботи ОВК», – повідомив пан Сігачов. Тож він подав до суду клопотання про перерахунок голосів, яке підтримав і конкурент по округу Сергій Пашинский. «Я офіційно підтримав клопотання Сігачова про перерахунок голосів. І ще раз хочу наголосити на своїй позиції: переконаний, що головною умовою проєвропейського розвитку нашої держави мають бути тільки об’єктивні та прозорі вибори всіх органів влади. На жаль, не дивлячись на те, що як останні вибори президента, так і попередні парламентські вибори, були проведені без фальсифікацій, вже ці вибори до парламенту, особливо у 64-у окрузі, були проведені з чисельними порушеннями», – заявив він. В результаті суд задовольнив цей позов і прийняв рішення про перерахунок голосів у 64-му виборчому окрузі.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up