Результат виборів - це оцінка роботи Порошенка за 5 років

Результат виборів - це оцінка роботи Порошенка за 5 років

Для мене результати виборів стали закономірними. Порошенко програв вибори не в другому турі, він їх програв задовго до виборів.

Результати виборів — це результати 5 років роботи Петра Порошенка. Значна частина українців, віддаючи свій голос за Зеленського, насправді голосували проти Порошенка. В мене склалося враження, що команда та штаб Президента витратили всі сили в першому турі. У другому турі команда президента не зробила нічого. В другому турі Зеленський переграв Порошенка в усіх аспектах. Він задав порядок денний усієї кампанії, викликаючи на дебати, закликаючи здавати аналізи тощо.

Порошенко не вів свою кампанію, він лише реагував на дії Зеленського. Вся чорнуха, яка виходила проти Зеленського не мала жодного ефекту, всі звинувачення та агресія працювали не проти Зеленського, а проти Порошенка. Фіналом стали дебати. Не знаю, на, що надіялася та сподівалася команда гаранта, яка так довго наполягала на проведенні дебатів. Петро Олексійович програв дебати, він був непереконливий, нервував і так і не сказав чогось нового.

Результати виборів закономірні, але найскладніше починається після виборів. Ситуація в, якій опиняється новий Президент, вимагає швидких дій. Суспільство має високі сподівання та очікування від нового Президента. Основне питання — кадрова політика нової адміністрації. Саме через кадри Порошенко втратив довіру суспільства, призначаючи своїх бізнес-партнерів та друзів на високі посади. Друге питання - це взаємодія та робота з Парламентом та Урядом. Чи зможе новий Президент знаходити голоси для своїх ініціатив, залишається питанням. В жовтні відбудуться парламентські вибори і політичні партії будуть перейматися в першу чергу своїми рейтингами. Інтерес старої політичної “еліти” у тому, щоб підтримка Зеленського впала до осені і вони мали можливість реваншу. Не виключено, що ініціативи Президента Зеленського будуть блокуватися, для того, щоб знищити його рейтинг та не дати йому завести до ради свою фракцію. Подібна ситуація була з Ющенком, коли парламент та уряд були до нього в опозиції.

І третє питання, яке буде важливим, - це робота з міжнародними фінансовими організаціями. У 2019 та 2020 роках Україна має пікові виплати за зовнішнім державним боргом, тому успішна співпраця з МФВ є життєво необхідною для країни. Від цього залежить фінансова та економічна стабільність країни.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up