Плани на рік: що пообіцяв губернатор Житомирщини зробити у 2017 році

Плани на рік: що пообіцяв губернатор Житомирщини зробити у 2017 році

Центр реабілітації, реконструкція шкіл та дитячих садочків, відкриття реанімаційного відділення - це лише декілька проектів на 2017 рік. Про це розповів голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич на пресс-конференції, присвяченій першим 100 дням на посаді.

 

У Житомирській області планують створити комунальне підприємство, яке буде видобувати бурштин.

- Подібне підприємство вже існує у Волинській області. Найближчим часом ми відвідаємо Волинську область, аби перейняти досвід, - розповів Ігор Гундич.

Серед інших планів на цей рік - створення діагностичної лабораторії на базі обласної лікарні імені Гербачевського. Вартість проекту - 1,5 мільйони гривень.

- Крім того, буде створений центр реабілітації інвалідів. На жаль, багато наших хлопців повертаються з АТО інвалідами. Вони лікуються будь-де, але не у нас. Ми повинні створити умови для їх реабілітації, - сказав губернатор.

Серед інших планів на цей рік - завершення реконструкції на стадіоні Полісся. 

 Не оминув губернатор увагою і культуру.

- Відреставруємо театр у місті Бердичів. У важкий час ми не повинні забувати про культуру, - повідомив Ігор Гундич.

Губернатор пообіцяв, що фінансування проектів з державного фонду регіонального розвитку будуть відбуватися за новими підходами.

- Якщо будувати нову школу, то з урахуванням нових вимог. Подібні проекти вже є у Київській області. Досвід показав, що у таких нових школах діти навчаються з більшим інтересом, - наголосив Ігор Гундич.

 

 

 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:29 Великодній кошик-2026: як зміняться ціни та що прогнозують експерти 10:06 На Михайлівській відбулася акція «Шкарпетуйся!» 09:00 22 березня: все про цей день, яке церковне свято, погода у Житомирі 16:57 У Житомирі розгорнули прапор довжиною понад 350 м з фото зниклих безвісти, полонених та полеглих Воїнів. ВІДЕО. ФОТО play_circle_filled photo_camera Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 16:34 Розлучення із безвісно відсутнім чи полоненим: що потрібно знати 15:19 У Коростишеві рятувальники зібрали ртуть із розбитого медичного термометра 14:37 За позовом прокуратури суд зобов’язав відшкодувати понад 1,5 млн грн шкоди довкіллю та усунути порушення природоохоронного законодавства 12:45 На Житомирщині за добу 12 разів горіла суха рослинність 11:16 Податківці Житомирщини інформують: заповнення та подання Таблиці даних платника ПДВ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up