Облрада видала 26 перепусток активістам і представникам громадських організацій на допуск до сесії

Облрада видала 26 перепусток активістам і представникам громадських організацій на допуск до сесії

Вчора, 24 жовтня, головою облради Володимиром Ширмою було прийнято рішення про допуск на сесію представників громадських організацій і активістів виключно за перепустками.

Причиною такого рішення стало поширення інформації про можливі провокації під час сесії, на якій голосуватимуть за ряд важливих питань, зокрема і про надання дозволів на користування надрами.

До 18.15 вчорашнього дня можна було подати заяву на отримання тимчасової перепустки.

Як повідомили у прес-службі, всього було подано 26 заявок.

Вранці у приміщенні, де має відбутися сесія, багато представників правоохоронних органів. Представників ЗМІ пропускають вільно.

Подробиці згодом у сюжеті.

Нагадаємо, вчора голова обласної ради разом з народними депутатами, обраними до Верховної Ради виборцями нашого регіону, звернулися  до керівництва Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
 

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up