Микола Сиченко – новий радник голови обласної ради

Микола Сиченко – новий радник голови обласної ради

Голова Спостережної Ради ПрАТ ВКФ «Леся» у Новоград-Волинському Микола Сиченко став радником голови Житомирської обласної ради на громадських засадах, - повідомила пресслужба обласної ради.

Голова облради Володимир Федоренко особисто вручив йому посвідчення та привітав із новим статусом.

«Микола Вікторович надзвичайно фахова, порядна людина та успішний підприємець, який має незаперечний авторитет надійного бізнес-партнера у Європі. Тож сьогодні обласна рада отримала серйозне посилення команди. Вітаю та дякую за бажання до співпраці!», - сказав Володимир Федоренко.

Як зазначив голова обласної ради, саме завдяки швейній фабриці «Леся» і тому, що Микола Сиченко зміг у дуже короткі терміни перепрофілювати підприємство, Житомирщина на початку пандемії стала першим регіоном України, де повністю забезпечили медиків захисними костюмами.

«На той час, на посаді першого заступника голови ОДА, я був керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції. Ми заручились підтримкою приватних інвесторів, меценатів, благодійників і фабрика «Леся» пошила 100 тис захисних костюмів, з яких 60 тис були розподілені на лікарні Житомирщини. Так почалась наша співпраця! Далі більше!», - додав Володимир Федоренко.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up