Мер Новограда-Волинського достроково склав повноваження

Мер Новограда-Волинського достроково склав повноваження

Пан Весельський сказав, що повертається на роботу в Київ до Національної академії медичних наук України з 10 березня, де працюватиме на посаді заступника керівника.

7 лютого на початку чергового засідання сесії міськради Віктор Весельський звернувся до ради із заявою про дострокове припинення своїх повноважень.

Після реєстрації депутатів і офіційного відкриття засідання сесії міський голова Віктор Весельський вийшов до трибуни і звернувся до депутатів із заявою.

"Я, Весельський Віктор Леонідович, звертаюсь до вас з особистою заявою про складання мною достроково повноважень міського голови за станом здоров’я. Заява написана мною без тиску. Усі відповідні довідки додаю.

Вдячний депутатам міської, районної та обласної рад за спільну співпрацю. Дякую за роботу всім працівникам міськради. Я й далі буду корисним для нашого міста".

Потім Весельський сказав, що повертається на роботу в Київ до Національної академії медичних наук України з 10 березня, де працюватиме на посаді заступника керівника.

"Честь маю", – сказав Весельський і пішов із сесійної зали.

Далі заступник керуючого справами виконавчого комітету Ніна Марчук сказала, що згідно з регламентом достроково складаються повноваження міського голови з моменту його подання заяви та звернення до ради.

Юрист Павло Антонюк зазначив, що заяву депутати мають взяти до відома, проголосувавши за це.

Нагадаємо, що Віктор Весельський був міським головою 4 роки та 4 місяці. За цей час йому оголошували недовіру, пограбували квартиру, він скликав сесію, на яку не прийшли депутати. Сьогодні, 27 лютого, він мав звітуватись пред депутатами за свою роботу, а опісля – народні обранці мали розглядати питання дострокового припинення його повноважень. 

UPD:

Олександр Остапчук, коли розглядали питання депутати, запитав у юриста, як потрібно правильно проголосувати, щоб Весельський точно пішов.

Про правові наслідки цього рішення питав і Віталій Якубов.

Після досить короткого обговорення за це проголосували 28 депутатів.

Джерело: сайт Новоград City

Коментарі (1)
  • Igor Pavlenko

    Йому вжє 150лєтатраждєстваррєстова!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up