Ірина Ярмоленко презентувала GENDER MONTH в рамках ХV Українського муніципального форуму на гендерній секції Асоціації Міст України

Ірина Ярмоленко презентувала GENDER MONTH в рамках ХV Українського муніципального форуму на гендерній секції Асоціації Міст України

19 та 20 червня в рамках ХV Українського муніципального форуму проходила гендерна секція Асоціації міст України, що  проводиться в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який АМУ впроваджує спільно з Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

 На самому Форумі зібралося близько 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України. Гендерну секцію ж відвідали понад 50 експерток.

Зокрема спікеркою про локальні практики виступила житомирська депутатка Ірина Ярмоленко: «У нас є багато відхилень в освітньому процесі: вихователі та вчителі – жінки, деякі предмети діляться за статтю, відсутній курс основ гендерної рівності, а це потім має наслідок і для інклюзивних питань, і для урбаністики в містах, і в ментальних проблемах щодо насильства. Запровадити не просто зміни в такій великій державі, але кожен, хто почав робити це вже сьогодні, на маленький крок ближче до суспільства рівних можливостей. Житомир на шляху до цього. З 11 квітня до 18 травня я проводила GENDER MONTH «Житомир – місто рівних можливостей, який був покликаний змінити ментальні звички містян щодо теми рівних можливостей». Незабаром у Житомирі проходитиме ще один захід, який спрямований на залучення жінок до участі в громадському житті, протидії насильству «She Week».

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан урочисто оголосив проектів-переможців конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Одним з переможців стала житомирська ГО «Центр Суспільних Комунікацій» з проектом She Week(проектний менеджер-журналістка Аліна Гаркава), який пройде в Житомирі з 3 по 15 вересня і буде реалізований спільно з Житомирською міською радою.

She Week включатиме лекції, які розширять кругозір молоді та спонукатимуть до роздумів; тренінги для жінок-керівниць ОСББ, щоб формувати список потреб для свого будинку з урахуванням ГОБ та стати агентами змін теми, поширювати ідеї гендерної рівності серед своїх співмешканців; психологічну підтримку жінок, які пережили дискримінацію та надати довідку, як поводити себе в тій чи іншій складній ситуації; акселерацію бізнес-ідей жінок, які бажають займатися власною справою, інформацію та досвід проектного менеджменту; навчання для активних жінок, які виявлять бажання брати участі у місцевих виборах 2020 року.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

16:53 Що подивитися на вихідних 16:21 Фахівці землевпорядної служби області опрацювали 560 запитів на публічну інформацію 16:20 Запрошуємо на вистави «#зШевченкоТур205 2050» від переможців гранту Житомирської ОДА 16:00 У Бердичеві на "зебрі" легковик збив пішохода Від читача 17:06 Від громадської ініціативи - до потенційного законопроекту 15:40 Запрошуємо на фестивальний вікенд на Житомирщині. АНОНС 15:32 Коростенець, який постачав до виправної колонії наркотичні засоби,  відсидить за гратами 6 років 15:20 Голів ОСББ Житомира навчали економити ресурси 15:19 На Житомирщині органи Пенсійного фонду профінансували пенсії за вересень на 88% 15:03 Домашні яйця по 40 гривень: ціни на Житньому» ринку в Житомирі 14:40 Землячки 14:31 Віталій Бунечко розповів, хто веде його соціальні мережі і де його новий пресекретар 14:21 Банкнота в 1000 гривень та відмова від копійок: коли і навіщо? 14:21 Виявлено та упереджено несплату податків на суму 23,3 млн грн 12:38 Важливо: чорнобильцям необхідно замінити посвідчення 12:20 Як Житомир підготували до опалювального сезону 2019-2020? 12:00 У неділю трохи потепліє, але за справжнім теплом треба їхати в Єгипет: поради синоптика 11:40 Дві нові служби для допомоги постраждалим від домашнього насильства створять на Житомирщині 11:21 Як Шинкарук знайомив Рождественського з Житомиром 11:11 В управлінні захисту економіки Нацполіції заявили про сфабрикованість фактів та незаконність обшуків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up