Губернатор області Віталій Бунечко привітав усіх причетних з Днем прикордонника

Губернатор області Віталій Бунечко привітав усіх причетних з  Днем прикордонника

Сьогодні голова Житомирської ВА привітав особовий склад 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України, ветеранів та усіх, хто забезпечує недоторканність кордонів нашої Батьківщини, з професійним святом – Днем прикордонника.

8 років розв’язаної Росією війни чітко продемонстрували суспільству надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону. Саме прикордонники першими відчули підступність ворога і у 2014 і у лютому 2022.

В умовах воєнного часу прикордонники, як і раніше непохитно стоять на захисті державного кордону. Незважаючи на те, що зараз це стало в рази більш відповідальнішою та небезпечною місією. Разом з воїнами Збройних сил України ви бороните незалежність нашої Держави. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо відновити територіальну цілісність України та гарантувати мир і спокій на вільній українській землі.

Ви вистояли, набули досвіду і стали сильнішими, але заплатили за це велику ціну. Низько вклоняюся пам’яті загиблих прикордонників. Ми ніколи не забудемо їх – наших Героїв.

Із нагоди Вашого професійного свята висловлюємо Вам, охоронці державних кордонів, глибоку вдячність за сумлінну і самовіддану роботу із забезпечення непорушності кордонів України.

Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного добробуту, добра та злагоди й успіхів у вашій почесній службі та скорішої Перемоги!

Коментарі

keyboard_arrow_up