Головний радикал області здає в оренду свої приміщення під гральний бізнес

Головний радикал області здає в оренду свої приміщення під гральний бізнес

Чому Крамаренко не підтримує політику партії?

Перший заступник голови Житомирської облради, в. о. голови Житомирського обласного осередку Радикальної партії, Сергій Крамаренко здає в оренду свої приміщення під… гральний заклад.  Про це повідомляє Вголос.zt.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко є засновником та співвласником ТОВ «Олевський фарфоровий завод». Основним видом діяльності цього підприємства є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Здавалося би, все нормально і цілком законно, але… На території заводу знаходиться один із прекрасно відомих олевчанам гральних закладів. Саме там копачі олевського бурштину люблять витрачати свої «кровно» зароблені гроші. Два місяці тому поліція прикрила діяльність подібного закладу по сусідству. А ось до того, що знаходиться на території фарфорового заводу, їхні руки чомусь не дійшли.

Тим часом лідер Радикальної партії Олег Ляшко на всю країну демонструє, як потрібно боротися із гральним бізнесом, активно трощачи автомати. Очевидно не знаючи, що його підлеглий тишком-нишком здає своє майно в оренду тим, хто наживається на азартних іграх.

Журналісти зверталися за офіційним коментарем до Сергія Крамаренка. Але чиновник направив їх до партійної прес-служби. Кілька днів поспіль зустрітися з ним не вдавалося. Прес-служба посилалася на зайнятість Крамаренка.

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Схеми обкрадання держави та приховування прибутків Житомиргазу Схеми обкрадання держави та приховування прибутків Житомиргазу
Коментарі (1)
  • Miroslav Lushchak

    Ну що-ж,маємо,що маємо,як говорить Перший"президент" - Кравчук.Він же-ж і благословив цей бардак,безпрєдєл.А опісля нього яких наступників маємо?Зуміли раз загасити пожежу,правда з малою кров'ю,а тепер гасять смертю та кров'ю наших дітей.Такі "ідіоти",як засранець ляшко,завжди потрібні в "опозиції".Постійно міняються місцями опозиція з позицією.Закон фізики.А лиця тіж самі.За 26 років поміняли,хіба,що або тато-син або "прєємники".
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up