Фахівці Житомирського міського відділу Управління ДСНС в області проінструктували представників дільничних виборчих комісій міста

Фахівці Житомирського міського відділу Управління ДСНС в області проінструктували представників дільничних виборчих комісій міста

З метою своєчасного вжиття організаційних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки приміщень виборчих дільниць під час позачергових виборів у Верховну Раду України, рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу.

10 липня у приміщенні Житомирської міської ради відбулась нарада за участі голів та секретарів дільничних виборчих комісій, в ході якої інспектори сектору запобігання надзвичайним ситуаціям міського відділу У ДСНС в області провели інструктажі щодо дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення виборів. 

Наголосили про обов’язкове забезпечення приміщення виборчої дільниці первинними засобами пожежогасіння, належне утримання евакуаційних шляхів та виходів, безпеку при користуванні електроприладами. Роз’яснили порядок дій під час виникнення пожежі, правил безпечної евакуації з будівель та алгоритму дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Житомирський міський відділ

Управління Державної служби України

з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up