Депутати обласної ради не підтримали звернення щодо «формули Штайнмаєра»

Депутати обласної ради не підтримали звернення щодо «формули Штайнмаєра»

З необхідних 33 голосів  для прийняття рішення у сесійній залі знайшлось лише 25 голосів.

Про це повідомила пресслужба облради.

Для підтримки звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості імплементації так званої «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей депутатам не вистачило голосів.

«У всій країні не знайдеться людини,яка не хотіла б миру. Проте владі потрібно зараз детально пояснювати, що являє собою «формули Штайнмаєра». Це необхідно задля уникнення непорозумінь у суспільстві», - зазначив голова обласної ради, завершуючи позачергову сесію.

Нагадаємо, що 8 жовтня що 8 жовтня 39 депутатів зібрались на 27 позачергову сесію, щоб розглянути два питання порядку денного.

Звернення щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення депутати підтримали.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 18 лютого: яке сьогодні свято, прикмети, іменини і погода у Житомирі 17:53 МОН: Розпочалося подання заявок на участь у пілоті «Гроші ходять за вчителем» 17:00 Відкрито виконавче провадження щодо стягнення майже 540 тис. грн. збитків за забруднення річки Гнилоп’ять внаслідок діяльності ТОВ «КЕС» 16:20 З 15 лютого стартувала нерестова заборона на вилов щуки Від читача 01:26 Мешканців Житомирської області закликають бути напоготові через загрозу з боку північного сусіда. 16:01 ОСББ та власники приватних будинків зможуть отримати пільгові кредити на енергоавтономність 15:40 28-річна житомирянка під дією наркотиків викликала поліцію — жінка відповість перед законом за неправдивий виклик і зберігання нароктиків 15:22 Сьогодні зранку 10 котелень міста були вимкнені через різкі перепади напруги в електромережі 15:00 У Житомирі та Тернополі припинено виробництво контрафакту – вилучено понад 1000 літрів алкоголю та понад 5100 пачок цигарок photo_camera 14:40 Житомирська обласна філармонія запрошує на мистецький вечір до 155-річчя від дня народження Лесі Українки 14:20 Дисципліна в роботі та чемпіонство у спорті: нові перемоги житомирської поліцейської Вероніки Кратюк photo_camera 14:00 Станом на 17 лютого проїзд автошляхами державного значення Житомирщини забезпечено, виконується аварійн ий ремонт photo_camera 12:40 Рятувальники надали допомогу бригаді швидкої допомоги, що потрапила у зимову пастку photo_camera 12:20 15 тисяч гривень одноразової грошової допомоги для забезпечення енергонезалежності малого бізнесу. Подавайте заявку в Дія 12:00 В Україну мчить південний циклон з снігом і дощем 11:39 Рятувальники ліквідували пожежу у приватному господарстві на Коростенщині 11:22 Пропущені щеплення або щеплення поза графіком Календаря: що варто знати 11:00 78% підлітків уже стикалися з онлайн-ризиками: як Україна долучається до ініціативи ЄС Safer Internet Day 10:41 Чоловіка, який прийшов в гості до дружини та убив її на очах у сина, засуджено до 9 років позбавлення волі 10:18 У Житомирі двоє чоловіків викрали сумку з грошима і гаджетами з припаркованого автомобіля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up