Депутат Ігор Ходак працює на окрузі

Депутат Ігор Ходак працює на окрузі

В ОНЗ «Романівська гімназія» на початку лютого пройшла робоча нарада за участі керівників району та депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака, під час якої обговорювали питання продовження робіт по облаштуванню вхідної групи Романівської гімназії, зокрема про укладання плитки та заміну огорожі вхідної частини.

Крім того, розглядалися шляхи вирішення наступних питань:

Вирішення даних питань перебуває на контролі місцевої влади та на особистому контролі депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 У Житомирі підняли кримськотатарський прапор у День спротиву окупації АР Крим та Севастополя photo_camera 12:14 Неподалік Зарічан в ДТП загинула пішохідка: поліцейські встановлюють особу загиблої photo_camera 12:00 Побили та не відпускали додому: на Житомирщині поліцейські завершили розслідування протиправних дій службовців ТЦК та СП 11:40 Перехід на літній час, індексація пенсій, вилучення з обігу банкнот: основні зміни березня Від читача 11:41 Шахраї розміщують в інтернеті фейкові оголошення про оренду нерухомості та вимагають передоплату. 11:21 #тияк: У Житомирі відбулася арт-терапевтична зустріч для фахівчинь супроводу ветеранів. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 11:00 Увага! У Житомирі розшукують безвісти зниклого 15-річного Даніеля Аврамчука! 10:40 На виборах ректора Поліського національного університету переміг Олександр Ковальчук 10:20 Троє жителів Житомирського району втратили близько 90 тисяч гривень, виконавши інструкції «менеджерів банку» 10:13 До уваги водіїв! Призупинено рух по вул. Івана Франка! 10:00 Графіки відключень електрики на четвер, 26 лютого 09:40 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Захисником Русланом Анохіним 09:20 Оперативна інформація станом на 08.00 26.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 26 лютого: все про цей день, яке свято, події, традиції і погода у Житомирі 17:55 Житомирський музично-драматичний театр запрошує на вистави березня 17:27 Жителям Крошні радять зробити запас води — 26 лютого буде припинено водопостачання 17:00 Візьміть участь у національній програмі Скринінг здоров’я 40+ 16:47 У Житомирі попрощалися із Захисником Максимом Шевчуком 16:41 На дорозі Київ — Ковель — Ягодин патрульні виявили чоловіка з амфетаміном 16:20 У Житомирській ОВА відбулося чергове засідання комісії щодо визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up