Завтра повіє весняним теплом - нарешті погріємось

Завтра повіє весняним теплом - нарешті погріємось

Завтра вдень, 10 жовтня, стовпчики термометрів піднімуться аж до +14+20 градусів.

Прогноз від синоптика Наталки Діденко:

Хто сумує через хмарність чи якісь там дощі, припиняйте потихеньку.
Посумувати восени, звичайно, часом так солодко, як і пожаліти себе, бідоську, змерзлого і застудженого.

Така вже великодушна осінь - дає нам таким чином подумати про літечко, згадати його короткі рукави, відкриті веселі вікна та передивитися фотки з морів у сарафанчиках та солом"яних капелюхах.
Але сумувати справді не варто, принаймні від цієї синоптичної ситуації.
Бо до нас йде інша, позитивніша.

Відео дня

Вже сьогодні починає потроху підвищуватися температура повітря.
Найближчої ночі заморозки практично повністю залишать нашу територію, за винятком, можливо, крайнього сходу України.
А завтра вдень, 10 жовтня, стовпчики термометрів поскачуть і доскачуть аж до +14+20 градусів.
Трохи свіжіше буде в західних областях, +12+16 градусів, що також явно мед після нещодавніх 2-5 градусів морозу вночі.

Дощі можливі на Заході України, вздовж північного кордону, а на решті території суттєві опади малоймовірні.

Між іншим, південно-західний втіер може бути поривчастим, часом до сильного.

У Києві завтра можна буде розщіпнути верхній гудзик пальто і навіть два - вдень очікується потепління до +16+18 градусів. Може бути хмарненько, проте без істотних опадів. 
При такій температурі повітря рвучкий південно-західний вітер створюватиме ілюзію весняної погоди.

Так що соловейків завтра і до кінця тижня не обіцяю, а ось весняний настрій разом із потеплінням та навіть сонечком цілком можливий)

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:39 Дев’ять житомирських студентів стали стипендіатами Верховної Ради України 12:21 Першокласний апдейт у Пакунку школяра: невдовзі за програмою купуйте книжки для першачків 12:00 Поліція розшукує безвісти зниклого 47-річного жителя Бердичівського району 11:40 "Каштани для ЗСУ" — у Житомирі триває осіння акція на пдтримку наших Захисників Від читача 11:38 Житомир зустрічає інклюзивні книжки: подія, яку варто відвідати з дитиною 11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2» 10:20 У Житомирі відкрили оновлений Денний центр для молоді із числа дітей-сиріт play_circle_filled photo_camera 10:00 На Житомирщині завершено досудове розслідування стосовно посадовців ДП «Ліси України», які завдали збитків державі на 3 млн грн 09:39 ЗСУ ліквідували ще 930 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.09.2025 щодо російського вторгнення 09:00 18 вересня: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:00 50 тисяч за «фото трактора»: житель Романівської громади потрапив на гачок інтернет-шахраїв 16:20 У Житомирі створюють конкурсну комісію для формування наглядової ради комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» 16:00 Для забезпечення населення допоміжними засобами реабілітації в область надійшло 217,5 мільйонів  гривень 15:39 Чоловіку, який вчинив теракт у Коростишеві, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою 15:20 Від початку року Житомирська громада спрямувала понад 145 млн грн на підтримку військових 15:00 В Україну повертається літо— у вихідні температура сягне +24+28 градусів 14:40 Жителя Херсонщини засуджено до 8 років позбавлення волі за колабораційну діяльність
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up