У "Житомирводоканалі" розповіли, як самостійно підвищити тиск подачі води

У "Житомирводоканалі" розповіли, як самостійно підвищити тиск подачі води

Останнім часом багато житомирян скаржаться, що в їхніх кранах незадовільний тиск подачі води. Однак у "Житомирводоканалі" наголошують: не завжди проблема полягає у зовнішніх системах мереж водопостачання. 

Тому потрібно виконати ряд дій, щоб впевнитись у тому, що слабкий тиск подачі води не пов’язаний з водопровідними мережами всередині квартири або будинку.

«До нас час від часу звертаються абоненти зі скаргами на слабкий тиск подачі води. У такому випадку наші спеціалісти із відділу геоінформаційних систем та діагностики трубопровідних мереж виїжджають на виклик і вимірюють тиск подачі води на вводі у будинок. У більшості випадків він відповідає встановленим нормативам і є задовільним в інших квартирах будинку», ˗ зазначають у "Житомирводоканалі". 

На підприємстві наголошують, що причин низького тиску подачі води може бути декілька, одна з яких ˗ засмічення фільтра. Для того, щоб усунути цю проблему, потрібно в разі забрудненості прочищувати фільтр, який знаходиться на трубопроводі перед лічильником.

«Проблема може бути зумовлена станом фільтра, який знаходиться на трубопроводі перед лічильником. У ході експлуатації він засмічується, тому споживачі мають прочищати його по мірі забруднення», ˗ наголошують на підприємстві. 

Іншою причиною низького тиску може бути утворення накипу на розпилювальній сіточці в крані, що призводить до зменшення прохідності отвору. Тому у "Житомирводоканалі" радять відчистити кран від накипу та зазначають, як це зробити.

«Найкращий і найдешевший спосіб ˗ видалення накипу лимонною кислотою. Почистити сіточку в крані можна, не розбираючи сам розпилювач (змішувач), досить його просто на 30-40 хвилин занурити в блюдце з водою і лимонною кислотою», ˗ радять у "Житомирводоканалі".

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Вадим Крутько
    Нехай  нікітін з сухомліном,собі ноги в блюдці помиють🤣
  • Крис Крис
    А якщо фильтр з'єднали проволчкою з лічильником і поставили пломбу, за чиї кошти це перероблювати?
  • Олег Демчишин
    В древние времена судом Линча не согласные с воровской политикой водоканала граждане, вешали водоканальщиков на специальных приспособлениях сушиться. И другие не воровали и хорошо делали свою работу, а не раздавали людям свои нахуйненужные советы
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:41 На автодорозі Київ — Чоп нетверезий водій вчинив ДТП 15:20 10 років ув’язнення за зґвалтування неповнолітньої – ювенальні прокурори довели вину жителя Оліївської громади 15:00 У Житомирі довідку про неперебування на квартирному обліку тепер можна отримати онлайн 14:40 У ДТП на вул Володимирській в Житомирі отримав травми пішохід Від читача 17:54 Цифрова гігієна 14:18 2-3 травня в Україні почне теплішати, заморозки відступлять — прогноз погоди 14:00 У Житомирі завершують реконструкцію історичного будинку на Великій Бердичівській photo_camera 12:43 До лав поліції Житомирщини долучилися випускники закладів освіти системи МВС 12:20 6 загорянь сухої рослинності ліквідували вогнеборці протягом доби photo_camera 12:00 Все про пробу Манту: правда і міфи 11:31 У Житомирі випала з вікна 18-річна дівчина: поліція з’ясовує обставини трагедії 11:20 У 27 багатоповерхівках Житомира капітально відремонтують 37 ліфтів 11:01 Упродовж минулого тижня щонайменше троє житомирян постраждали від шахраїв під час купівлі чи продажу товарів онлайн 10:37 У Радомишлі 19-річна водійка збила жінку-пішохода: потерпіла в лікарні 10:20 Нацспротив: на Житомирщині вже 12 груп громадян пройшли підготовку до національного спротиву у 2026 році 10:00 Депутати звернулися до Кабміну щодо розблокування рахунків КП "Житомиртеплокомуненерго" 09:40 Сили оборони збили 154 ворожі БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 29.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 29 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:55 Патрульна поліція нагадує про чат-бот, який допомагає викривати збут наркотиків по всій країні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up