Спека полишить Україну і вирушить у Європу: прогноз синоптика

Спека полишить Україну і вирушить у Європу: прогноз синоптика

Синоптична ситуація очікується з коливаннями, стрибками атмосферного тиску та термічного режиму, із, відповідно, можливими мігренями та судинними загостреннями. 

Дуже, дуже уважно до себе на цьому тижні, - застерігає синоптик Наталка Діденко.

25-го червня максимальна температура повітря найвищою ще залишатиметься на Півдні та Сході України, +30+34 градуси.
У більшості областей очікується +27+32 градуси, в Карпатах +20+25 градусів.
Вночі буде найкраще: +16+20 градусів, у південній частині, на Сході та в більшості центральних областей +19+24 градуси, на Заході +13+18 градусів.

Дощі з грозами у вівторок найбільш можливі у південній частині України. Причому, локально вони можуть миттєво перетворюватися у сильну зливу із градом та шквалом.
Більшість території України завтра належатиме зоні впливу антициклону - буде сухо та сонячно.
Що далі?

Спека ще хапатиметься руками й ногами за таку ласу територію. як Україна, спробує у четвер, 27-го червня, знову впертися на трон, знову короткочасно попече, але ніщо вже їй не допоможе глобально.
Бо у п`ятницю, суботу, неділю - 28, 29, 30 червня - в Україну просто увірветься справжня прохолода.

За попередніми прогнозами, температура повітря впаде спочатку до +20+27 градусів, а потім до +18+23 градусів.

І враховуючи те, як наші люди постійно ходять із закопиленою невдоволеною губою, скоро ми почуємо чергові нарікання та заламування рук з приводу вже холодної погоди. 
Але нам є що їм порадити.

На цьому тижні дуже сильна спека обрушиться на більшість країн Європи, окрім Великої Британії, України, Білорусі, країн Скандинавії та західних морських узбереж - друга карта температури повітря на найближчу середу.
Тому поки що гуляємо вночі, вдень перечікуємо вже помірну спеку, а День Конституції, дай їй, Боже, витримки і довголіття, принесе українцям довгоочікуване свіже повітря.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 Безпечне наметове містечко: у яких умовах мають проживати діти? 12:19 Платники єдиного податку Житомирщини спрямували до місцевих бюджетів понад 1 мільярд гривень 12:00 Хмарно, можливі дощі: погода найближчих днів 11:40 Допоможіть у розшуку безвісти зниклої 17-річної жительки Радомишля! Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 11:21 На шляху до енергетичної незалежності: у Житомирському коледжі введено в експлуатацію сонячну електростанцію 11:00 У Хорошеві розпочала роботу система «Custody Records»: у відділенні поліції відбулася зустріч із представниками Посольства Великої Британії 10:39 У Житомирі на вулиці Короленка автомобіль збив пенсіонера 10:21 #СтопМіни: Розпочався літній період — сезон відпусток, подорожей та відпочинку на природі 10:00 Молодь Житомира запрошують долучитися до всеукраїнської акції «Без фільтрів» 09:38 Противник атакував Україну двома балістичними ракетами і 132 ударним БпЛА 09:35 Оперативна інформація станом на 08:00 16.06.2026 щодо російського вторгнення 09:05 16 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:58 Житомирщина: Одне звернення — і незаконний наказ скасовано. Як працює Пульс 17:00 Житомирщина завершила весняну посівну кампанію 16:40 У Житомирі діти з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу спільно готували піцу 16:20 Міська рада нагадує: на території області діє Порядок проведення масових (урочистих) заходів в умовах воєнного стану 16:00 Погода в Україні: короткочасні дощі з грозами, під кінець тижня потеплішає 15:40 Під варту взяли чоловіка, який погрожував кинути гранату в поліцейських на проспекті Миру у Житомирі 15:21 На Житомирщині екоінспектори виявили три факти грубого порушення правил рибальства
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up