Протриматись ще день: синоптик назвала дату потепління

Протриматись ще день: синоптик назвала дату потепління

Дорогі українці! Нам треба протриматися ще один деньок! - так починає свій прогноз синоптик Наталка Діденко.

Ще завтра в Україні подекуди можливий мокрий сніг - на Заході, місцями у північних областях та на Вінниччині. Карта.

На решті території буде сухо, хіба що в Криму та Приазов'ї пройде дощ.

Температура повітря найближчої ночі в західних та північних областях ще поморозить, очікується 0-4 градуси морозу, проте вже завтра вдень розпочнеться, хоча й несміливе, але все ж підвищення температури повітря, +6+10 градусів.

Вітер буде західний, помірний, до рвучкого.

У Києві 8-го квітня вночі та вранці небо прояснить, у ранкові години навіть повеселить нас сонечком, але вдень знову можуть набігти вологі хмари. Хоча істотні якісь дощі чи сніг малоймовірні.

Температура повітря у столиці найближчої ночі буде "на любителя", 0-2 градуси морозу, завтра вдень потепліє, якщо це можна так назвати, до +7+9 градусів.

Хочу сказати, щоб ви не засмучувалися через теперішню погоду)

Сміливо плануйте на вихідні, суботу-неділю, дихання свіжим чудовим повітрям, провітрюйте килими, виставляйте квіти на балкон, згрібайте сміття, але, не дай, Боже, не паліть, робіть один одному "ку-ку" поміж деревами в парках, фотографуйте квіти й дерева!

Бо.

Найближчим уїк-ендом практично повсюди в Україні атмосфера організує сонце, суху погоду, а стовпчики термометрів виструнчать спинки до +10+16 градусів.

На зображенні може бути: map та текст «Overview- Precip, Cloud, Temperature & Pressure GFS 0.25° Instantaneous precipitation rate Run: Wed 7 Apr O0Z Valid: Thu Apr 12:00 UTC MetDesk 1010- 991 1022- 1018 1018- 1006 1014 H 1027 L 1004 Rain (mm/hr) 0.2 0.6 2 20 40 WXCHARTS.COM Snow (cm/hr) 80 120 206123510»

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:07 Єдина ветеранська лінія Мінветеранів переходить на новий короткий номер — 1528 13:01 Уряд затвердив порядок компенсації за переобладнання автомобілів для осіб з інвалідністю 12:01 Ще 27 сімей ветеранів з інвалідністю внаслідок війни отримають грошову компенсацію на придбання житла 11:01 Ректор «Житомирської політехніки» Віктор Євдокимов залишає свою посаду Від читача 16:21 Цифрова репутація 10:23 Житомир попрощався із Захисником Володимиром Лебедєвим 10:19 На Харківщині загинув мужній Захисник Петро Черниш 09:00 20 грудня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 16:58 Обласний бюджет Житомирщини на 2026 рік. Гнучкі підходи до реалізації галузевих політик 16:29 АТ «Житомиробленерго» просить жителів області з розумінням ставитися до ситуації та раціонально використовувати електроенергію 15:41 За минулий місяць патрульні склали понад 2000 адміністративних матеріалів за перевищення швидкості 15:38 Не повернувся з відпустки до місця відбування покарання — додав 1 рік 3 місяці до строку 15:19 Делегація з Плоцька разом із мером Анджеєм Новаковським — у Житомирі 15:00 Уряд виділить 147 млн грн з Резервного фонду на виплату компенсацій мешканцям села Березина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up