Поетичним прогнозом погоди поділилася синоптик Наталка Діденко.
"......Світає,
Край неба палає,
Соловейко в темнім гаї
Сонце зустрічає.
Тихесенько вітер віє,
Степи, лани мріють,
Меж ярами над ставами
Верби зеленіють.
Сади рясні похилились,
Тополі по волі
Стоять собі, мов сторожа,
Розмовляють з полем..."
Як вже хочеться, щоб швидше вже прийшла оця геніальна шевченкова пора, коли і соловейко, і і тихесенько, і сади рясні, і верби...
Проте весна завжди має свої плани, тому потихеньку дивимося на синоптичну ситуацію 10-го березня.
У середу значна частина України перебуватиме під впливом антициклону, тому опади якісь суттєві не очікуються.
Вітер буде з північного сходу, помірний.
Найближча ніч - холодна, -5-10 градусів, на північному сході та Півночі місцями -10-15 градусів.
Завтра вдень передбачається від -3 до +3 градусів, на Закарпатті до +6 градусів.
У Києві 10-го березня буде сухо та холодно, вночі -5-8 градусів, вдень 0-2 градуси морозу.
Потепління, разом з опадами, прийде в Україну в кінці тижня.
Ще трохи, а там і:
"І все то те, вся країна,
Повита красою,
Зеленіє, вмивається
Дрібною росою,
Споконвіку вмивається,
Сонце зустрічає...
І нема тому почину,
І краю немає!".
Хай там сьогодні, на небі, усміхнеться Батько, дивлячись на вдячність, українську солідарність та наше усвідомлення, кого ми маємо.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер