27 липня – цей день в історії, яке сьогодні народне свято, іменини та погода

27 липня – цей день в історії, яке сьогодні народне свято, іменини та погода

27 липня 2022 року – середа. 154-й день війни Росії проти України. 208-й день року.

Який сьогодні день в Україні і світі

27 липня - День народження гамбургера. Саме 1900 року в місті Нью-Хейвен (США) Луї Лессінг продав перший гамбургер. Це котлета з яловичини, яку поміщають між двома булочками. Сьогодні гамбургер - дуже популярна страва не лише в Сполучених Штатах, але й в усьому світі. Цікавий факт: щосекунди в мережі "McDonald's" продається 75 гамбургерів.

А ще 27 липня - День "Візьми свою рослину на прогулянку". Це неофіційна подія, яка була започаткована Томасом та Рут Ройами. Головна її мета в тому, щоб залучити людей до зближення зі своїми рослинами. Вчені вже давно помітили, що розмови та музика позитивно впливають на зовнішній вигляд та здоров'я ваших кімнатних квітів.

27 липня  - яке сьогодні свято в церковному календарі

 

27 липня - день пам'яті апостола Акили / © commons.wikimedia.org

27 липня в церковному календарі – день пам'яті апостола Акили. Він жив в I столітті у Римі та мав дружину, на ім'я Прискилла. Коли правив імператор Клавдій, який виганяв євреїв зі столиці, шлюбна пара була змушена переїхати до Коринфу. Там Акила познайомився з апостолом Павлом та навіть став його учнем. Пізніше він разом з дружиною прийняв хрещення. Подружжя поширювало віру Христа в Іраклію, де Акила став єпископом, а Прискилла - його помічницею. Однак життя їхнє закінчилося в муках - вони були вбиті язичниками.

27 липня: яке сьогодні народне свято

В народі 27 липня називали День Акіли Солом'яного або Акіла і Онисим. Зазвичай до цього часу на полях збирали вже всю пшеницю. А тому жнива вже закінчувалися. Грози в цей період вважалися серед наших предків найбільш небезпечними. Особливо боялися блискавки, адже вона може стати причиною пожежі. Тому в полі часто ставили дозорних, які мали попереджати про початок грози чи пожежі.

Іменини: як назвати дитину, яка народилася 27 липня

Які сьогодні іменини: Іван, Акіла, Костянтин, Іраклій, Петро, Микола, Федір, Степан.

Погода на 27 липня

27 липня у Житомирі ясною погодою нас цей день не порадує - хмари закривають небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Удень і ввечері йтиме сильний дощ, який поступово слабшатиме.

Коментарі

keyboard_arrow_up