25 листопада: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети

25 листопада: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети

Американці відзначають одне з найбільших свят - День подяки.

Свята

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, у США День подяки, у Боснії день державності, Кадрін день в Естонії, День пересичення.

25 листопада в США святкують День подяки. Це одне з найбільших та найпопулярніших національних американських свят, яке має релігійний підтекст. Офіційно в США почали святкувати День подяки 1789 року. Зазвичай свято припадає на останній четвер листопада. 2021 року це 25 листопада. Цей день американці завжди проводять в родинному колі. За обідом збираються всі члени сім’ї, щоб подякувати за дари, які були отримані протягом останнього року. 

Православна церква 25 листопада вшановує пам'ять Патріарха Іоанна Милостивого. В цей час закінчувалися весільні тижні. Наступні шлюби заключали вже після закінчення зими - на Масляну. Інші назви свята - "Іван милостивий", "Іван Сніговий".

Іменини

Іменини у Олександра, Арсакія, Афанасія, Ахії, Бориса, Володимира, Данила, Дмитра, Івана, Костянтина, Лева, Матвія, Миколи, Ніла, Степана, Єлизавети та Катерини.

Що не можн робити

  • Не варто цього дня приймати важливі рішення;
  • Не гоже нині брати гроші у борг;
  • Не слід сьогодні зловживати алкоголем, а також надто багато їсти;
  • Не слід у цей день вибиратися в гості після заходу сонця.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up