25 липня 2022 року – цей день в історії, яке сьогодні народне свято та погода в Житомирі

25 липня 2022 року – цей день в історії, яке сьогодні народне свято та погода в Житомирі

25 липня 2022 року – понеділок. 152-й день війни Росії проти України. 206-й день року. Яке сьогодні, 25 липня, свято в церковному календарі і які суспільно важливі події в Україні та світі сталися цього дня.

Який сьогодні день в Україні і світі

25 липня - День зубного техніка. Неофіційна професійна подія, яка утворилася 2000 року. Зубним техніком називають стоматологічних фахівців, які займаються ремонтуванням та виготовленням зубних і лицьових протезів. Його робота досить складна, адже вимагає знання математики, хімії, фізики, анатомії. Головна мета цієї дати - привернути увагу суспільства до важливості професії зубного техніка, наголосити, що її потрібно відрізняти від стоматологів.

25 липня  - яке сьогодні свято в церковному календарі

25 липня в церковному календарі – день пам'яті мучеників Прокла і Іларія. Мученик Прокл "плакальник" та його племінник Іларій народилися в селі Каліпта, недалеко від Анкари. Вони постраждали через свою віру в Христа під час правління жорстокого імператора Траяна (98–117 роки).

Іменини: як назвати дитину, яка народилася 25 липня

Які сьогодні іменини: Андрій, Іван, Михаїл, Антон, Арсеній, Федір, Гаврило, Вероніка, Марія.

Погода в Житомирі

З самого ранку небо у Житомирі вкрилося хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів.Максимальна температура в день +24С, мінімальна +14С.

Коментарі

keyboard_arrow_up