Знову вулиця Небесної Сотні перетворюється на величезний ринок

Знову вулиця Небесної Сотні перетворюється на величезний ринок

Центр міста давно перетворився на смітник та величезний ринок.

Міська влада продовжує реконструкцію центру міста, але приїжджі та місцеві торговці власною продукцією зводять нанівець всі потуги зробити місто якщо не європейським, то хоч би банально чистим.

Щоранку десятки селян із приміських сіл прямо-таки окупують вулицю Небесної Сотні та починають свою торгівлю просто з землі. Всі умовляння, що це небезпечно, забруднює центр міста та перетворює його на смітник, ні до чого не призводять. Житній ринок вже й так перевантажений, частина людей виходить торгувати на вулицю Хлібну, але вже і там немає місця. Створення додаткових торговельних майданчиків та ринків суттєво не змінює ситуацію. Люди відмовляються переходити з «пригодованих» місць. 

Поліція та муніципальна інспекція не справляються із величезною кількістю продавців, особливо у вихідні та святкові дні. Все одно, як тільки інспектори йдуть, всі повертаються на свої місця. До того ж не кожен відважиться дискутувати про порядок у місті з бабцею із села, яка привезла з власного городу щось продати та заробити кілька гривень.

Ми отримали коментар щодо цієї ситуації від начальника муніципальної інспекції Житомирської міської ради Віктора Грибука. 

«Наші працівники постійно проводять рейди та перевірки по об'єктах, закріплених за муніципальною інспекцію. Але справа в тому, що в нас працює тільки 19 працівників, з яких об'єкти інспектує 15. Це досить мало для такого міста. Наприклад, у Мукачеві, який втричі менший за Житомир, у муніципальній поліції працює 35 осіб. До того ж частина об'єктів належить до зони відповідальності інспекції з благоустрою», – розповів Віктор Грибук. 

Залишається сподіватися, що міська влада зверне увагу на проблему стихійної торгівлі у місті і вживатиме заходи щодо її припинення та приведення до цивілізованого стану.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up