Жодне авто на іноземній реєстрації так і не було оштрафоване в Житомирській області

Жодне авто на іноземній реєстрації так і не було оштрафоване в Житомирській області

Про це нам стало відомо зі слів прессекретаря патрульної служби Житомирської області Ігоря Іванюка.

Нагадаємо, що ще з 1 січня 2020 року українській поліції було надано право штрафувати водіїв за керування автомобілем на іноземній реєстрації, що до сьогодні їздять нерозмитненими авто дорогами України. Але, як виявилося, патрульна служба Житомирської області досі нічого не чула про ці законодавчі нововедення.

«Ні, у нас ще не було зафіксовано випадків штрафування «євробляхерів». Чекаємо розпорядження керівництва та затвердження цього рішення на загальнонаціональному рівні», – прокоментував Ігор Іванюк.

Зазначимо, що згідно з урядовими тарифами, прописаними в ч.8 ст.121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за нерозмитнене авто на іноземних номерах становить 8 500 грн і виноситься поліцейським на місці вчинення правопорушення.

Ірина Хоцька


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Гріша Пожога
    Видно хабарь беруть.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:30 Житомир отримав чергову гуманітарну допомогу від німецького міста-побратима 17:01 У Міжнародний день музеїв: чим дивує музейна Житомирщина 16:40 Dovidka.info: правила безпечної евакуації пасажирів під час подорожей залізницею в умовах воєнного стану. ВІДЕО play_circle_filled 16:20 На Житомирщині екоінспектори за допомогою БПЛА виявили порушення нерестової заборони та вилучили 750 метрів сіток photo_camera Від читача 18:39 Ефективні інструменти у боротьбі проти дезінформації та спаму. 16:00 За добу на Житомирщині виникло 6 пожеж сухої рослинності, вигоріло понад 5 га територій 16:00 У Житомир йдуть дощі і грози 15:40 У Житомирі поліцейські пройшли арт-терапевтичний захід для емоційного відновлення 15:20 На Чуднівщині травми в ДТП отримав 15-річний скутерист 15:00 На Житомирщині затримано командира однієї з бригад ЗСУ, який фіктивно працевлаштовував знайомих та родичів photo_camera 14:40 Військовий у СЗЧ влаштував різанину у Житомирі: поранив двох перехожих та бігав вулицею з ножем. ВІДЕО play_circle_filled 14:21 ГО «Захист Держави» ініціює надання Дню вишиванки статусу офіційного державного свята 14:00 5000 доларів за незаконний перетин кордону: 27-річному жителю Народичів повідомили про підозру 12:40 До уваги пасажирів залізниці! У зв'язку з безпековою ситуацією скориговано рух приміських поїздів у напрямку Коростеня! 12:19 Дитячий сміх, сонце і море емоцій: у Житомирі відбулося свято «Дитинство без кордонів» photo_camera 12:00 Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678 11:40 У Житомирі підняли кримсько-татарський прапор як знак підтримки кримськотатарського народу 11:20 Європейський тиждень тестування на ВІЛ і вірусні гепатити 11:00 Гороскоп на тиждень 18 - 24 травня 10:39 «Після COVID світ боїться навіть мишей: чи загрожує Житомирщині паніка навколо хантавірусу»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up