Житомирянка пропонує створити комітет протидії надмірній сексуалізації суспільства та популяризації гомосексуалізму

Житомирянка пропонує створити комітет протидії надмірній сексуалізації суспільства та популяризації гомосексуалізму

Неоднозначна петиція з'явилася на сайті Житомирської міської ради.

Її авторка, Леся Яковлєва, вважає, що наше суспільство - надмірно сексуалізоване, що находить своє відображення зокрема в ЗМІ та рекламі. Авторка петиції, яка, до речі, вже набрала 12 % необхідних для розгляду голосів, пропонує:

"Організувати в міській раді комітет зі світських осіб, представників релігійних громад та духовних осіб, котрий створить опозицію введенню шкідливих для суспільства принципів гендерної політики. А саме, буде відстоювати такі інтереси: недопущення популяризації гомосексуалізму та трансгендерності в українському суспільстві; протидія надмірній сексуалізації дітей та молоді через освіту, рекламу та заохочення до контрацепції; боротьба з некоректним використанням людського тіла для пробудження сексуальних бажань в масових ЗМІ та вуличній рекламі; просвіта щодо шкідливості абортів та визнання їх вбивством ненароджених дітей; захист цінності традиційної родини та допомога родинам у кризові періоди життя; надання переваги моральним та духовним цінностям у всіх сферах особистого життя окремої людини та суспільного життя міста. До діяльності створеного комітету залучити кваліфікованих спеціалістів, які будуть дбати про здоровий фізичний, психологічний та духовний розвиток громадян: лікарі, педагоги, юристи, священники, психологи, сексологи .."

Коментарі (1)
  • Peter Khabaznya

    Цікаво, скільки житомирян висловило таку думку? Вважаю, що більшість висловить думку щодо зменшення кількості комітетів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up