Житомиряни задихаються від результатів роботи підприємства місцевого бізнесмена

Житомиряни задихаються від результатів роботи підприємства місцевого бізнесмена

Про це обурені жителі району Соколовського кар'єру розповіли депутатам Житомирської міськради на сесії 14 вересня.

Жителі вулиці Труда розповіли, що в лютому цього року у них по сусідству підприємець почав виробництво харчових добавок для тварин. З тих пір від результатів його роботи страждають всі навколо. Як розповіли на сесійному засіданні місцеві жителі, господарська діяльність проводиться на орендованій території, яка належить ПАТ «Електровимірювач». На місці виробництва стоїть 10-метрова труба, з якої постійно йде їдкий дим, який отруює все навколо.

Місцевий житель Сергій Гаєвський розповідає: «Я там живу навпроти. Мені дихати немає чим. Я ввечері закриваю вікна замість того, щоб дихати свіжим повітрям. Це біля Соколовського кар'єру. Я там побудував будинок, щоб жити з родиною, а замість цього не знаю, куди сховатися».

Таким чином від роботи ТОВ «Торгівельний будинок “Велес“» потерпає вся округа.

Люди вже з'ясували, що підприємець не має дозвільних документів, натомість, уже отримував приписи від Державної екологічної інспекції Житомирської області. Але штраф у розмірі 510 грн не зупиняє місцевих бізнесменів.

Начальник управління комунального господарства Олександр Марцун повідомив, що на сьогодні вже створена робоча група, куди увійшли служби, яких немає у структурі міської ради — представники санепідемстанції та обласної екологічної інспекції.

«В обласній екологічній інспекції ця ситуація відома, вони вже двічі складали протоколи про адміністративне правопорушення, щоправда, це результатів не дало і підприємство продовжує роботу вночі і у вихідні дні. Зараз підготовано всі матеріали в суд, тому що заборонити виробництво може тільки ухвала суду».

Після обговорень міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що після засідання сесії голови постійних комісій і депутатських фракцій виїдуть на місце конфлікту. Також мер доручив юридичному департаменту підготувати судовий позов від міської ради з проханням зупинити діяльність підприємство до початку судового розгляду.

 

 

 

0
0
0
0
Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up