Житомиряни вимагають заборонити закупку питної води для чиновників міськради за бюджетні кошти

Житомиряни вимагають заборонити закупку питної води для чиновників міськради за бюджетні кошти

Відповідна електронна петиція була опублікована 4 вересня на сайті міської ради.

Автором поданої петиції є активний житомирянин Олександр Колібабчук.

Чоловік вважає: для чого витрачати бюджетні кошти, якщо за результатами аналізів комунального підприємства «Житомирводоканал», міська вода  придатна для вжитку.

«Для економії коштів міського бюджету прошу поставити на засіданні Житомирського виконкому питання щодо заборони закупки за бюджетні кошти питної води для чиновників, депутатів та членів виконкому. Другою причиною цієї заборони закупки питної води є аналізи води КП "Житомирводоканал", де "чорним по білому" вказано, що ця вода пригодна для вживання», - йдеться у тексті петиції.
Нагадаємо, збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції здійснюється протягом трьох місяців. Якщо колективне звернення отримало на свою підтримку 250 підписів, його розгляд здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
 

Алла Герман

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (10)
  • Olga Spasovskaya
    Пусть пьют воду с крана нашего водоканала, мы же пользуемся чем они лучше нас?
  • Vladymyr Zhukovskyy
    Мають пити воду спід крана ВЖК
  • Светлана Панченко
    Со смены картриджа прошла неделя
  • Andrei Evin
    Свое мнение можно оставить здесь. Не будь безразличным

     http://petitions.zt-rada.gov.ua/list/view/1114
    Александр Колибабчук reply Andrei Evin
    Дякую!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:48 Поради батькам: як захистити дитину влітку 14:29 На Житомирщині майже 5 тисяч людей вже скористалися програмою «Скринінг здоров’я 40+» 13:08 ПФУ оголосив остаточний дедлайн ідентифікації для безперервного отримання виплат 12:00 «Мрія» завершує сезон: Житомирський театр ляльок готує грандіозне закриття 91-го театрального року Від читача 16:24 Бережіть свої кошти: як не стати жертвою банківських шахраїв 11:00 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Захисником Миколою Омелянчуком 10:23 Цієї ночі на Житомирщині внаслідок атаки російських дронів пошкоджено приватні будинки, магазин та інфраструкні об'єкти 10:06 На автодорозі М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський у Житомирській області з 13 червня повністю відновлюють рух транспорту 09:42 ДТП на вулиці Перемоги у Житомирі: травми отримав 19-річний мотоцикліст photo_camera 09:00 13 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up