Спецтема: карантин

Житомиряни пропонують створити скейтпарк в «Клітці»

Житомиряни пропонують створити скейтпарк в «Клітці»

Ще 27 січня житомиряни публікували петицію, в якій винесли пропозицію створення скейт-парку в місті. У тексті звернення зазначили:

«У нас в місті є багато спортсменів-райдерів, які розвиваються в таких сферах, як: BMX-спорт, скейтбординг, катання на трюковому самокаті або на роликах. Але у нашому місті немає спеціалізованого майданчика для катання, як в інших містах України. Олімпійський комітет додав дисципліну BMX Park Freestyle в програму ігор на 2020 рік, і він вважається офіційним видом спорту. Прошу розглянути рішення про створення скейтпарку в Житомирі», - йдеться у петиції. На той момент петиція набрала 257 голосів, і була підтримана міською владою.

У новій петиції, опублікованій 5 вересня, пропонують створити скейтпарк  у «Клітці», що в парку Гагаріна:

«Пропонуємо зробити цей майданчик (скейтпарк) на місці «Клітки», яка знаходиться на околиці паркової зони. Це справді буде хорошим рішенням, тому що це гарна заміна цієї напівзруйнованої споруди. Кількість райдерів стрімко зростає, багато мóлоді довгий час займається екстремальним спортом без спеціально створеного місця, в якому вона зможе спокійно вивчати нові трюки, не заважаючи іншим. Нас підтримують багато людей, які з розумінням відносяться до нашої проблеми», - зазначають автори петиції.

На сьогодні зібрано 41 голос, і збір підписів триває. 

Нагадаємо, у липні на сайті міськради з'явилась петиція, в якій житомиряни пропонували знести легендарну "Клітку" в парку ім. Гагаріна.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up