Житомиряни обурені сміттєзвалищами біля Богунського та Соколовського кар’єрів і просять владу навести лад

Житомиряни обурені сміттєзвалищами біля Богунського та Соколовського кар’єрів і просять владу навести лад

На сайті міськради зареєстровано петицію Віктора Симона з цього приводу.

"Влітку, особливо у спеку, людей тягне до води. Житомир хоч і не має моря, проте має пляж у гідропарку та кар’єри, де відпочивають місцеві жителі. Улюбленими місцями відпочинку містян є Богунський та Соколовський кар’єри.

Традиційно вважаються дикими і стихійними місцями, необладнаними для відпочинку. За відсутності поблизу контейнерів для збору ТПВ та через байдужість відпочивальників до навколишнього середовища, місця відпочинку поступово перетворюються на сміттєзвалища.

Звичайно, деякі люди не надають великого значення проблемі сміття, оскільки не розуміють, якої шкоди, крім неприємного запаху, воно може нанести. У складі відходів можуть перебувати отруйні леткі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойми через ґрунтові води. Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення. Прошу вжити заходів, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та розглянути можливість встановлення контейнерів для збору ТПВ в місцях, де є під'їзд для забору сміття, - йдеться в петиції.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up