Житомиру – 1135 років: Як минув цей день?

Житомиру – 1135 років: Як минув цей день?

Концерт, духовий оркестр та веселощі, або як 14 вересня житомиряни відсвяткували день народження нашого міста.

Широкомасштабне народне гуляння цього дня розпочалося із традиційної щорічної  програми військового параду духових оркестрів Збройних сил України, котрі власною урочистою ходою, починаючи від «Спартак Арени» та аж до майдану Соборного розпочали  святкові гуляння.

Також, завдячуючи управлінню культури міської ради, а також ЖОГО «Асоціація об’єднаних мистецтв», з 16 до 20 години вечора житомиряни мали можливість морально відпочити від робочого тижня, насолоджуючись віртуозною інструментальною грою оркестру Збройних сил з їх концертною програмою «Ми єдині!».  До речі, даний концерт цьогоріч став «ювілейним», оскільки у нашому місті він відбувся вже вп`яте. На сам кінець, «родзинкою» вечора, став виступ українських гуртів «KAZKA» та «Цвіт Кульбаби», разом із ними, гості нашого міста, а також його мешканці «Плакали» та «Заплітали віночки» з 20 до 23 години вечора.

А для найзапекліших шанувальників культурної версії святкувань, свято, приурочене до Дня міста, продовжилося вже в неділю 15 вересня, разом із українським піаністом-віртуозом, володарем Голлівудської премії імпровізаторів  - Євгеном Хмарою.

Ірина Хоцька

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up