Житомирський виконком виділив 60 тис. грн на лікування дитини

Житомирський виконком виділив 60 тис. грн на лікування дитини

Виконком погодив надання 60 тис. 200 грн на лікування 16-річного житомирянина. З проханням допомогти звернулася мама дитини. 

«Дана сім`я знаходиться у вкрай важкому матеріальному становищі, і потрібне дороговартісне лікування дитині, якій 16 років. Ця людина (мама - Ред.) була на прийомі у міського голови. Було рекомендовано розглянути її зверненння на сесії Житомирської міської ради з проханням депутатів підтримати дану сім`ю за рахунок коштів, які передбачені на забезпечення потреб виборчого округу. Депутати долучилися та надали певну суму. Певну суму ми виносимо на виконком для того, щоб забезпечити повний курс лікування цієї дитини», – розповіла в.о. директора департаменту соціальної політики Людмила Ліпінська.  
Загальна сума, що необхідна для лікування, – 100 тис. грн. Депутатських коштів вдалося зібрати 39 тис. 800 грн. Тож виконком проголосував за виділення суми, якої не вистачає, – 60 тис 200 грн. 

Нагадаємо, під час сесії 8 листопада до депутатів звернулася містянка з проханням надати благодійну допомогу на операцію її сину.
 

1
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up