Житомирський виконком виділив 60 тис. грн на лікування дитини

Житомирський виконком виділив 60 тис. грн на лікування дитини

Виконком погодив надання 60 тис. 200 грн на лікування 16-річного житомирянина. З проханням допомогти звернулася мама дитини. 

«Дана сім`я знаходиться у вкрай важкому матеріальному становищі, і потрібне дороговартісне лікування дитині, якій 16 років. Ця людина (мама - Ред.) була на прийомі у міського голови. Було рекомендовано розглянути її зверненння на сесії Житомирської міської ради з проханням депутатів підтримати дану сім`ю за рахунок коштів, які передбачені на забезпечення потреб виборчого округу. Депутати долучилися та надали певну суму. Певну суму ми виносимо на виконком для того, щоб забезпечити повний курс лікування цієї дитини», – розповіла в.о. директора департаменту соціальної політики Людмила Ліпінська.  
Загальна сума, що необхідна для лікування, – 100 тис. грн. Депутатських коштів вдалося зібрати 39 тис. 800 грн. Тож виконком проголосував за виділення суми, якої не вистачає, – 60 тис 200 грн. 

Нагадаємо, під час сесії 8 листопада до депутатів звернулася містянка з проханням надати благодійну допомогу на операцію її сину.
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up