Житомирських активістів не пустили на екологічну комісію обласної ради. ФОТО, ВІДЕО
Сьогодні об 11.00 почалося засідання постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Житомирської обласної ради. Але комісія почала свою роботу «за зачиненими дверима».
Група з похмурих чоловіків приблизно кількістю в 50 осіб не пропускала нікого в зал засідань. Виникла бійка, яку спробували розборонити представники поліції. Але бійка декілька разів починалася знову.
Навіть представник НАБУ з посвідченням не зміг потрапити до зали, де проходило засідання комісії.
Постійну комісію з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів очолює голова фракції Опозиційного блоку в облраді Анатолій Мелашенко.






Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Фещенко ОляАле всеж таки вони туди потрапили