Житомирські школярі разом з поліцейськими провели флешмоб за здоровий спосіб життя

26 лютого в обласному центрі працівники підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини разом з учнями загальноосвітньої школи №5 провели показову акцію, закликавши молодь не привчатися до шкідливих звичок і не порушувати закон, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області

.

Житомирські школярі разом з поліцейськими провели флешмоб за здоровий спосіб життя

Захід відбувся в актовій залі житомирської загальноосвітньої школи №5 для понад півтори сотні учнів 7-8 класів.

Власне показовій акції передувало проведення оглядової лекції для молоді. Зокрема, запрошені до участі у заході представники обласного наркодиспансеру та громадської організації «Перспектива» розповіли школярам про шкоду для організму людини та асоціальні наслідки від вживання алкоголю та наркотиків, а також про ризики для здоров’я молодих людей від паління цигарок.

Про порушення чинного законодавства, пов’язані із алкоголем і тютюновими виробами, незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин і їх аналогів вели бесіду з присутніми учнями і поліцейські – представники підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини.

 

Одразу потому найактивніші школярі приєдналися до проведення флешмобу. Одягнені у футболки із написами «За здоровий спосіб життя», «Ні - наркотикам», «Ні - курінню», «Ні - алкоголю» вони дружно «розламали» символічний атрибут – штучну цигарку – та розкришили у смітник пачку справжніх сигарет.

– Відтак ми започаткували масштабну акцію «За здоровий спосіб життя дітей». Сьогодні у її рамках стартував своєрідний флешмоб у житомирській школі і, сподіваємось, найближчим часом він охопить переважну більшість навчальних закладів і якнайбільшу кількість школярів. А тим часом сама акція передбачає проведення й інших заходів. Як тільки нам дозволять погодні умови, на свіжому повітрі, на спортивних майданчиках разом з молоддю ми маємо наміри організувати проведення змагань, турнірів, естафет тощо. Тобто це комплекс таких заходів, що пропагуватимуть здоровий спосіб життя у молодіжному середовищі, - прокоментував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up