Житомирські рятувальники отримали технічне підсилення у вигляді двох пожежних автодрабин

Житомирські рятувальники отримали технічне підсилення у вигляді двох пожежних автодрабин

17 березня у Житомирі на фасаді Головного управління ДСНС України у Житомирській області відбулося вручення ключів від двох пожежно-спеціальних автомобілів, які вже найближчим час стануть на озброєння рятувальників обласного центру. Зазначені автомобілі рятувальники отримали безкоштовно завдяки взаємодії міської влади з муніципалітетом м. Дортмунд (Німеччина), звідки і надійшла міжнародна допомога.

Захід відбувся за участю керівників області, міста та Головного управління ДСНС в області. Цього разу технічним підсиленням для житомирських рятувальників стали автодрабини MAN з висотою підйому 32 м, що призначенні для проведення аварійно-рятувальних робіт на висоті до 10 поверху багатоповерхівок. Роботою таких автодрабин може керувати як водій з платформи, так і рятувальник, який безпосередньо знаходиться в люльці.

До того ж, автомобілі забезпечені ношами, які можливо прикріпити до люльки і забезпечити жорстку фіксацію потерпілого (навіть з переломом хребта) та спустити його з висоти до автомобіля швидкої. У відсіках знаходиться генератор для забезпечення освітлення місця проведення аварійно-рятувальних робіт, лафетний ствол, що подає вогнегасні речовини на гасіння та води для захисту люльки і рятувальників під час перебування в зоні теплової дії (якщо висока температура – є можливість зробити водяну завісу для захисту), а також є в наявності необхідне пожежно-технічне оснащення.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up