Житомирські митниці вилучили автомобіль «Honda» з підробленим дорученням

Житомирські митниці вилучили автомобіль «Honda» з підробленим дорученням

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» Житомирської митниці ДФС при проведенні митного контролю легкового автомобіля марки «Honda Civic 1.4 KAT», польської реєстрації виявлено підроблене доручення на керування транспортним засобом у громадянина Йорданії, який слідував з України в Республіку Білорусь.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Транспортний засіб марки «Honda Civic 1.4 KAT», орієнтовною вартістю 68 тис. грн., вилучено.

Справу буде скеровано до суду, який визначить міру відповідальності.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:29 Про підозру повідомили водію, який в с. Рея збив дитину на самокаті 17:00 Психологи та кінологи поліції Житомирщини допомагають у відновленні пораненим захисникам photo_camera 16:41 На «Варшавці» в межах Житомирської області завершили поновлювати дорожнє маркуванння photo_camera 16:20 У суботу у Житомирі відбудеться акція-нагадування про військовополонених та безвісти зниклих Від читача 18:15 Чатові онлайн 16:00 Під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини героїчно загинув житомирянин Сергій Слободенюк 15:40 Досвід Житомира з енергетичної стійкості — на конференції у Берліні 15:20 На території Житомирщини 20 та 21 травня оголошено штормове попередження 15:00 Перевірити обмеження на виїзд за кордон можна онлайн у реальному часі 14:35 Під час обшуків у топ посадовців Нацполіції вилучено елітні авто, годинники, зброю та понад 22,6 млн грн photo_camera 14:21 Оголошено набір на другий курс з 3D-друку та моделювання для ветеранів і членів їх сімей 14:00 Як подолати страх осуду перед лікуванням ВІЛ - поради фахівців 12:39 На День вишиванки в Україні очікується нестійка погода з короткочасними дощами та грозами — синоптики 12:20 Нові можливості для дівчат у науці та технологіях: на Житомирщині стартував міжнародний освітній проєкт STEM4Girls 12:00 Студенти Житомирщини пройшли польові навчання з тактичної та домедичної підготовки 11:40 День вишиванки у Житомирі: анонс заходів 11:15 Викрито схему прикриття "порноофісів": стали відомі причини обшуків у Головних управліннях Нацполіції photo_camera 11:00 Словечанській сільській раді сплачено майже 2 млн грн шкоди, завданої довкіллю незаконною порубкою дубів 10:39 Житомир прийматиме всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» 10:21 Перевозив психотропи на понад 4,8 млн грн: правоохоронцю з Києва повідомили про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up