Житомирські мітингувальники закидали сніжками представників ПАТ «Житомиргаз». ФОТО, ВІДЕО

Житомирські мітингувальники закидали сніжками представників ПАТ «Житомиргаз». ФОТО, ВІДЕО

Тарифний мітинг відбувається в Житомирі втретє. Сьогодні, 15 січня, з 11:00 близько 300 осіб пікетували ПАТ «Житомиргаз», наступний пункт – АТ «Житомиробленерго», і фінальна точка – Житомирська міська рада. 

«Ми люди, з нами треба вести по-людськи діалог. Житомиряни постійно жаліються, що відключають газ, постійні "захмарні" рахунки, поясніть це!», - розпочав мітинг активіст Сергій Ткачук.

Представники ПАТ «Житомиргаз» звернення активіста переривають і додають: «Можна багато говорити… Якщо у вас є конкретні випадки, просимо їх викласти по факту. Є порядок публічних звернень, це офіційно, тому що зараз те, що ви говорите – це просто слова».

Відео дня

Проте полеміку  періодично доповнюють місцеві жителі. 

«Знизити ціни на газ! Ось наша вимога», - зазначають вони.

Серед шуму і галасу лунає питання: «Чому газ, який поставляє "Житомиргаз" дорожче, ніж поставляє "Нафтогаз"?». 

На що «газівці» пояснюють: «ПАТ "Житомиргаз" не продає природний газ. Він є оператором газорозподільної мережі. Ми займаємося обслуговуванням і доставкою газу, як товару до ваших осель». 

Галас і крики – відповідь представників ПАТ «Житомиргаз» не задовольнила протестувальників. Під час обговорення житомиряни почали кидати сніжки в представників «Житомиргазу». 

Люди називали «газконтору» шахраями, а ті, в свою чергу – просто розвернулися і пішли під викрики «Ганьба!».

 

Детальніше - у відеотрансляції на нашій сторінці у Фейсбуці.

 

Лера Наумова, Руслан Мороз

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (37)
  • Ludmila Andrianova
    Як додзвонитися в газ контору?Це зовсім неможливо.
  • Юрій Михайлович
    Я вчора слухав і читав коментарі, я ось хочу запитати може хтось знає відповідь: Житомир газ представники сказали що вони не на що не впливають і не чого не вирішують, така ж аналогічно була відповідь в Обл.енерго, місцеві чиновники теж не на що вплинути неможуть не чого вирішити не можуть, але всі депутати і мер в тому числі проти підвищення цін, далі ще цікавіше в Києві Кабмін теж виявляється не чого не вирішує, але теж вимагає що б ціни знизили, я хотів би дізнатися хто цей загадковий чоловік що все вирішує, якщо закони такі що не хто не чого не вирішує потрібно міняти закони, якщо у нас є місцеве саме управління і воно не чого не може навіщо тоді ця армія дармоїдів, у нас влада людей реально тримає за ідіотів всі проблеми звалюють один на одного і немає винних абсурд повний .
    Сергей Зайцев reply Юрій Михайлович
    Юрій Михайлович , все принадлежит паре , тройке олигархов , а у Вовы кишка тонка оказалась ! Необходима ликвидация НКРЕКП , кодекса ГРМ , который олигархи создали под себя , а потом наделили безграничными полномочиями НКРЕКП -которая работает против простых украинцев !
    Ludmila Andrianova reply Юрій Михайлович
    Юрій Михайлович Так.Повидумували закони,щоб ніхто ні за що не відповідав.Навіщо таке самоврядування?За що вони отримують гроші?Зверталася в міськраду,навіть в прокуратуру .Ніхто ні за що не відповідає.Тільки почала газ контору терор.Залишили дверях ,що я боржники за грудень.Я грудень навіть пенсію ще не отримала.
  • Жанна Симончук
    Молоді так тримати.
  • Олег Сидорчук
    Надо было гамном закидать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 На Звягельщині бійці ДСНС врятували оселю від знищення вогнем photo_camera 10:41 Перешли на бік ворога: СБУ повідомила про підозру двом зрадникам з Житомирщини 10:21 Віталій Бунечко: Житомирська ОВА продовжує координувати роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина photo_camera 10:00 Поліція Житомирщини інформує про гарячі лінії психологічної підтримки та заходи із захисту дітей Від читача 09:17 Які пільги мають військові та учасники бойових дій з Житомирщини: повний гайд від юристів 09:40 Втрати росіян зросли на 1070 осіб 09:23 Оперативна інформація станом на 08.00 08.07.2025 щодо російського вторгнення 09:00 8 липня: все про цей день, яке свято, традиції і погода у Житомирі 17:56 Відкрито реєстрацію на програму молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» 2025! 17:30 Як захиститися від впливу високих температур та що робити, якщо стався тепловий удар 17:00 ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР 16:41 Між селами Буки і Дениші виявили несанкціоноване сміттєзвалище 16:20 Через два роки повернувся до рідного краю на щиті Захисник Андрій Мельник 16:18 На підприємстві в Березині незаконно виготовляли вибухові речовини: потужність вибуху склала понад чотири тонни в тротиловому еквіваленті photo_camera 16:00 За вихідні патрульні виявили 13 кермувальників з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння 15:42 Джури куреня Станишівського козацтва імені Олени Пчілки взяли участь у таборуванні для найкращих куренів 15:21 Замість виклику медиків – пограбував: у Житомирі поліцейські затримали підозрюваного в злочині 15:00 Пулинська селищна рада має сплатити майже 1,8 млн шкоди довкіллю через незаконну порубку на самозаліснених землях 14:41 Спека поступово спадатиме, можливі короткочасні дощі - погода у Житомирі 14:19 Трагічна нічна ДТП в Житомирі: загинула 16-річна дівчина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up