Житомирські лікарні отримали сучасне обладнання

Житомирські лікарні отримали сучасне обладнання

Три міські лікарні Житомира: ЦМЛ№1, ЦМЛ№2 та дитяча міська лікарня отримали 30 функціональних медичних ліжок з електроприводом.

Сучасне обладнання – благодійна гуманітарна допомога Мальтійського ордену. Покриття видатків на транспортування взяла на себе компанія Євроголд Індестріз ЛТД, австрійський інвестор з представництвом та виробництвом в Житомирі. Про це під час передачі обладнання в ЦМЛ№1 повідомив заступник міського голови Матвій Хренов.

«Кожне таке ліжко в Україні коштує близько 30-40 тисяч гривень. Ми дякуємо благодійникам і сподіваємося на подальші спільні соціальні проекти», – зазначив Матвій Хренов.

Завідуюча пологового відділення ЦМЛ №1 Світлана Данилюк зазначила, що  хоча обладнання не нове, втім у дуже хорошому стані та значно покращує роботу медиків.

«Дуже зручне і функціональне ліжко. Ми можемо будь-яке положення надати – транспортувати пацієнтку з пологового залу на вищий поверх чи в реанімацію, куди нам потрібно. За своїми параметрами і функціональними можливостями таке ліжко дуже зручне як для перебування жінки, так і для роботи медичних працівників», – зазначила Світлана Данилюк.

За словами керівника управління охорони здоров’я мської ради Марії Місюрової потреба у таких ліжках для лікарень досить значна, тому співпраця з благодійниками у цьому напрямку надто важлива.

«Саме завдяки спільній роботі ми сьогодні маємо можливість отримати функціональні ліжка. Однак потреба в них є і дуже велика, тому що переважна більшість ліжок, які сьогодні стоять у житомирських лікарнях, відслужили свій вік і потребують заміни. Тому сподіваємось на подальшу співпрацю», – зазначила Марія Місюрова.

Як повідомили у мерії, загалом цього року лікарні Житомирської області отримають близько 40 лікарняних ліжок з електроприводом (функціональних ліжок) з матрацами, 30 колісних ходунків , 6 крісел на колесах, 3 пересувні шафи невідкладної допомоги. В цих лікарнях проходять реабілітацію також і військовослужбовці із зони АТО.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up