Житомирські каштани вакцинують проти молі

Житомирські каштани вакцинують проти молі

У Житомирі, як і в інших містах, хворіють каштани. Ще декілька днів тому дерева мали гарний вигляд. Тепер  –  листя покрилося коричневими плямами та скручується.

Як повідомляє пресслужба міськради, Олена Бондарчук, екологиня  КП «Зеленбуд», каже: проблема мінуючої молі не є новою, та щосезону вона прогресує.

Працівники підприємства, намагаючись врятувати хворі дерева, проводять мікроін’єкцію рослин. Каштани щеплюють спеціальним сертифікованим препаратом, безпечним для людей та навколишнього середовища. Ліки вводять прямо в рослину.

«Робимо невеличкі  отвори по колу стовбура і через спеціальні пробки вводимо препарат, який по сокоруху розповсюджується по рослині», - пояснює Олена.

Зеленбудівці індивідуально підходять до кожної рослини: вимірюють діаметр стовбура та вводять ту кількість препарату, яка підходить дереву. Лікування одного каштана займає приблизно годину.

Вчора зеленбудівці «вакцинували» двадцять дерев на майдані Перемоги. Кажуть, на цій ділянці рослини уражені найбільше.Через три роки таке лікування необхідно повторити, аби шкідника знищити остаточно.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (1)
  • Александр Бондарчук

    )))) сколько списано, из бюджета города ???? на эту процедуру))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up