Житомирські експерти з початку року опрацювали 2,4 тис. проектів землеустрою, які надійшли на погодження з різних областей України

Житомирські експерти з початку року опрацювали 2,4 тис. проектів землеустрою, які надійшли на погодження з різних областей України

З початку 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до експертів органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на погодження 2 400  проектів землеустрою, розроблених в інших областях України.

З них експерти опрацювали 2 307 проектів, або 96% від загальної кількості.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Бердичівському (293), Ружинському (290), Баранівському (262) районах Житомирської області.

Водночас спеціалістами відділів Держгеокадастру у районах Житомирської області направлено на погодження до інших областей 1 981 проект землеустрою, з них опрацьовано 1 798 проектів.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 21 особа.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up