Житомирські бібліотекарі навели лад у парку ім. Ю. Гагаріна

Житомирські бібліотекарі навели лад у парку ім. Ю. Гагаріна

Працівники мережі міських бібліотек влаштували  акцію «Зробимо місто чистим».

Працівники бібліотеки взялися наводити лад у парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна, - повідомляє прес-служба міськради.

 «Прекрасне гасло «Житомир – це  ми» набуде свого реального змісту, коли ми своїми діями почнемо його підтверджувати»,  - каже директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради Лариса Харчук.

Завдяки спільній роботі по прибиранню,   працівників бібліотечної системи  та КП «Управління автомобільних шляхів»  було вивезено кілька вантажівок сміття з міських територій.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up