Житомирська область: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Житомирська область: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

23 вересня у смт Брусилів, вогнеборці організували та провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на території Брусилівського ліцею.

Рятувальники розповіли дітям про основні правила безпечної життєдіяльності: як поводитися під час різноманітних надзвичайних подій та ситуацій, у тому числі і при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів, - пише ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Не залишилося поза увагою і нагадування про безпеку в побуті щодо безпечного використання електроприладів тощо. Фахівці ДСНС нагадали основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія все таки сталася. Далі рятувальники демонстрували пожежні автомобілі, спеціальне обладнання та спорядження. Всі бажаючі могли відчути себе у ролі вогнеборців, одягнувши бойовий одяг та каски пожежних. 

Також в рамках акції проведено інтерактивні уроки «День рятувальника із поліцейським». Співробітники поліції розповіли вимоги правил безпеки дорожнього руху, права та обов’язки дітей під час навчального процесу та продемонстрували їм службовий транспорт і спеціальне обладнання яким він укомплектований.

До того ж, аналогічний інтерактивний урок учора проведений у с. Кочерів на території ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 

Коментарі

keyboard_arrow_up