Житомирська лялька-мотанка змінить вбрання. ФОТО

Житомирська лялька-мотанка змінить вбрання. ФОТО

Житомирська майстриня Оксана Дедюль презентувала новий одяг ляльки-мотанки 15 серпня. 

Остаточний варіант вбрання покажуть на День Незалежності України 24 серпня.

«Нашу лялечку встановили у 2016 році, і з того часу вона не змінювала вбрання. Як і кожній жінці, їй хочеться одягнути щось нове», – розповідає пані Оксана.

Майстриня працює над одягом для ляльки з 3 серпня. Скільки метрів тканини доведеться витратити, поки не знає.

«Одяг ще не готовий. Сьогодні я зроблю Лялі фартушок, залишиться ще головний убір. Вона триматиме у руках жито як символ миру, щоб не лише у Житомирі, але й по всій Україні був мир», – коментує жінка.

Загалом одяг буде подібним до попереднього вбрання ляльки, але зроблений з іншої тканини та в іншому кольорі. Вбрання виготовлене за зразком традиційного житомирського одягу.

Нагадаємо, ляльку-мотанку встановили біля Дому української культури в Житомирі 21 квітня 2016 року. Її висота складає 3,5 метри. Житомирська лялька-мотанка – найбільша в Україні і занесена до Книги рекордів України.

Марія Очеретяна

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі (2)
  • Sergey Dyachenko

    Цікаво,скільки викрадуть злодії?
  • Natalya Borovska

    Яка ж вона страшна
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up